Запчасти

Вид

Сучасна техніка – вантажні автомобілі, будівельна чи сільськогосподарська техніка, збирається на заводі-виробнику із складових частин або модулів. З часом техніка зношується, але не повністю. Одна частина може зношуватись більше, інша – менше. І в той час, як одна ще працює, інша вже потребує заміни. Запасні частини виготовляються заводами-постачальниками і продаються на первинному ринку. Вторинний ринок заповнений, як правило, запчастинами, що були у використанні з різним ступенем зношуваності. Останнє залежить як від початкової якості, так і від навантажень на деталь, а також від догляду за нею. Іноді після аварії деякі частини машини повністю непридатні до використання, в той час як інші можуть бути практично новими. Купуючи запчастину на вторинному ринку, покупець повинен оцінювати ризики контрафактних, бракованих та повністю зношених деталей.

У сучасній техніці велику роль відіграють системи мехатроніки. Мехатроніка – це з'єднання технологій механіки, електроніки та інформатики в одному вузлі. Наприклад, програмний код дає команду електричного імпульсу передати певне зусилля на гальмівну систему або в коробку передач. Вибір такого роду деталей і вузлів вимагає високої кваліфікації механіків та водіїв, а також розуміння всього процесу і технічних специфікацій. Крім того, з'являється все більша кількість деталей і вузлів, придатних для використання тільки однією маркою. Вони індексовані і позначені певними знаками (літерами, цифрами). Тому пошук деталей вимагає точності. Для бездоганного функціонування використовується VIN код або серійний номер основної машини. З іншого боку, виробники деталей дуже часто постачають запчастини для декількох марок і моделей машин, про що зазначають в специфікації. Проте, для пошуку і особливо заміни деталей необхідні кваліфікація і досвід.

Перед купівлею варто отримати довідку не лише про необхідну деталь чи вузол, але і про продавця. Під час вибору запчастин в іншій країні звертайте увагу на продавців, які добре зарекомендували себе на міжнародному ринку. Як правило, вони надають цілий комплекс послуг (наприклад, пошук, підбір, доставка вузлів чи елементів), а на складні елементи, такі, як двигуни, дають гарантію після проведених випробувань і за необхідності відновлювальних робіт.

Реклама
Seit 1978

Engines

Transmissions

Axles

Cab spares

Spare parts for MAN and Mercedes-Benz trucks

Webasto service center for trucks

Service and Repair

By clicking any link or object on this website, you unconditionally agree and authorize us to process your personal data, including the use of cookies and other tracking technologies. It is implemented to enhance and personalize your experience on this website, other our websites and websites of third-party advertisers cooperating with us. Our partnering companies may also store cookies on your device or use similar technologies to collect and process the personal information. Learn more about how we treat your private information.