Купити Вантажівки б/у та нові. Найнижчі ціни на Вантажівки від кращих дилерів Європи на Truck1 Україна
Україна - Українська | EUR
00
Вхід / Реєстрація
Каталог
Продати
Розмістити оголошення
Вид
Вантажівка (вантажний автомобіль) – транспортний засіб, призначений для перевезення вантажів. Слово «вантажівка» має досить широке поняття і об'єднує в собі як тягачі, так і комерційні автомобілі, і навіть легкові кузовні версії (пікапи). Вантажівка складається з тягової частини і вантажної платформи. Розглядаємо вантажівки з невідокремлюваною вантажною платформою з повною масою від 7,5 тонн. Основну класифікацію вантажівок можна провести за вантажопідйомністю:
  • легкі комерційні вантажівки з повною масою від 7.5 до 15 тонн: Renault Master, VW Crafter, Mercedes-Benz Sprinter;
  • -середньотонажні вантажівки з повною масою від 15 до 40 тонн: Volvo FL або FE, призначені для міських або регіональних перевезень; -важкі вантажівки з повною масою від 40 до 100 тонн, призначені для важких будівництв: Volvo FMX, Renault C, IvecoTrakker; -суперважковаговики, кар'єрні самоскиди, з повною масою від 100 до 400 тонн: БелАЗ7560, 7571, Cat 797F. Вантажні платформи в залежності від призначення можуть бути виконані у вигляді відкритого чи закритого, тентованого, ізотермічного кузова, рефрижератора, а також самоскида. Вантажівки можуть бути обладнаними спеціальними цистернами для перевезення рідин, у тому числі небезпечних. Колісна база вантажівок може варіюватися від 4х2 до 8х8 залежно від потужності двигуна і призначення вантажівки. Таким чином, кар'єрні або будівельні самоскиди найчастіше обладнуються колісними базами 4х4, 6х4, 6х6, 8х6. Шасі або рама вантажівки виконується зі зносостійкого, ударостійкого металу і покривається антикорозійним або нанокерамічним покриттям. Особливу увагу при конструюванні вантажівки приділяють передачі сили на колеса, тобто КПП і мостам. Міські моделіта моделі для розвезення вантажів вирізняються високим крутним моментом вже на низьких оборотах, що дозволяє зберігати маневреність в місті. КПП самоскидів і будівельних вантажівок проектуються з малими інтервалами між передавальними числами для використання в будь-яких умовах, наприклад, навантаженим під гірку або на бездоріжжі. Ведучі мости обладнуються як звичайними, так і колісними редукторами, що збільшують повну масу вдвічі. Для використання на трасі або в міських умовах вантажівки оснащуються системами пасивної та активної безпеки: противідкатними системами, саморегульованими фарами. Крім того, сучасна вантажівка відповідає всім вимогам зручності для водія і ергономіки салону: від важеля перемикання передач до спального місця.
Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.