Volvo FM450 Тягач (постачальник: Данія) купити на Truck1 Україна! ID: 11077274
Знайти VOLVO FM 450Перейти до оголошень VOLVO FM 450
Оголошення в архіві

Оголошення видалене з нашої бази даних. Ви можете замовити: Volvo FM450

Заявка на техніку
Bідкрити каталог
Оголошення Тягач Volvo FM450 більше недоступне, але ми знайшли схожі пропозиції (10)
Пропозиції схожі на :
Volvo FM 450 - Тягач: фото 1
Volvo FM 450 - Тягач: фото 2
Volvo FM 450 - Тягач: фото 3
Volvo FM 450 - Тягач: фото 4
Volvo FM 450 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (14)

Volvo FM 450

Тягач
20131180000 км4х2Euro 5Повна вага: 19000 кг
Франція, Guitrancourt
Ціна за запитом
20131180000 км4х2Euro 5Повна вага: 19000 кг
Франція, Guitrancourt
Форма для контакту
Volvo FM 450 - Тягач: фото 1
Volvo FM 450 - Тягач: фото 2
Volvo FM 450 - Тягач: фото 3
Volvo FM 450 - Тягач: фото 4
Volvo FM 450 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (7)

Volvo FM 450

Тягач
2013894000 км4х2Euro 5Повна вага: 19000 кг
Франція, Guitrancourt
Ціна за запитом
2013894000 км4х2Euro 5Повна вага: 19000 кг
Франція, Guitrancourt
Форма для контакту
Volvo FM450 - Тягач: фото 1
Volvo FM450 - Тягач: фото 2
Volvo FM450 - Тягач: фото 3
Volvo FM450 - Тягач: фото 4
Volvo FM450 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (7)

Volvo FM450

Тягач
2017791667 км4х2Euro 6460 к.с.Вантажопідйомність: 10760 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Lübbecke
Опубліковано: 1міс.

18 999EUR

  • ≈ 969 097 UAH
  • ≈ 21 737 USD
2017791667 км4х2Euro 6460 к.с.Вантажопідйомність: 10760 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Lübbecke
Форма для контакту
Volvo FM 450 - Тягач: фото 1
Volvo FM 450 - Тягач: фото 2
Volvo FM 450 - Тягач: фото 3
Volvo FM 450 - Тягач: фото 4
Volvo FM 450 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (17)

Volvo FM 450

Тягач
2019650965 км4х2Euro 6460 к.с.Вантажопідйомність: 13278 кгПовна вага: 20500 кг
Нідерланди, Vuren
Опубліковано: 19дн.Номер оголошення 328074

24 950EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 272 644 UAH
  • ≈ 28 546 USD
2019650965 км4х2Euro 6460 к.с.Вантажопідйомність: 13278 кгПовна вага: 20500 кг
Нідерланди, Vuren
Форма для контакту
Volvo FM 11.450 PTO+HYDR. - Тягач: фото 1
Volvo FM 11.450 PTO+HYDR. - Тягач: фото 2
Volvo FM 11.450 PTO+HYDR. - Тягач: фото 3
Volvo FM 11.450 PTO+HYDR. - Тягач: фото 4
Volvo FM 11.450 PTO+HYDR. - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (17)

Volvo FM 11.450 PTO+HYDR.

Тягач
2015745470 км4х2Euro 6460 к.с.Вантажопідйомність: 13211 кгПовна вага: 20100 кг
Нідерланди, Vuren
Опубліковано: 24дн.Номер оголошення 328275

18 950EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 966 597 UAH
  • ≈ 21 681 USD
2015745470 км4х2Euro 6460 к.с.Вантажопідйомність: 13211 кгПовна вага: 20100 кг
Нідерланди, Vuren
Форма для контакту
Volvo FM 420 + KIPHYDR. - Тягач: фото 1
Volvo FM 420 + KIPHYDR. - Тягач: фото 2
Volvo FM 420 + KIPHYDR. - Тягач: фото 3
Volvo FM 420 + KIPHYDR. - Тягач: фото 4
Volvo FM 420 + KIPHYDR. - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (10)

Volvo FM 420 + KIPHYDR.

Тягач
2018465975 км4х2Euro 6420 к.с.Повна вага: 19000 кг
Бельгія, Kortemark

27 850EUR

  • ≈ 1 420 567 UAH
  • ≈ 31 864 USD
2018465975 км4х2Euro 6420 к.с.Повна вага: 19000 кг
Бельгія, Kortemark
Форма для контакту
Volvo FM 420 +KIPHYDR. - Тягач: фото 1
Volvo FM 420 +KIPHYDR. - Тягач: фото 2
Volvo FM 420 +KIPHYDR. - Тягач: фото 3
Volvo FM 420 +KIPHYDR. - Тягач: фото 4
Volvo FM 420 +KIPHYDR. - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (9)

Volvo FM 420 +KIPHYDR.

Тягач
2018534684 км4х2Euro 6420 к.с.Повна вага: 19000 кг
Бельгія, Kortemark

27 850EUR

  • ≈ 1 420 567 UAH
  • ≈ 31 864 USD
2018534684 км4х2Euro 6420 к.с.Повна вага: 19000 кг
Бельгія, Kortemark
Форма для контакту
Volvo FMX 450 / FM 450 , Globetrotter , Tipper Hydraulics , French truck - Тягач: фото 1
Volvo FMX 450 / FM 450 , Globetrotter , Tipper Hydraulics , French truck - Тягач: фото 2
Volvo FMX 450 / FM 450 , Globetrotter , Tipper Hydraulics , French truck - Тягач: фото 3
Volvo FMX 450 / FM 450 , Globetrotter , Tipper Hydraulics , French truck - Тягач: фото 4
Volvo FMX 450 / FM 450 , Globetrotter , Tipper Hydraulics , French truck - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (16)

Volvo FMX 450 / FM 450 , Globetrotter , Tipper Hydraulics , French truck

Тягач
2011941064 км4х2Euro 5460 к.с.Вантажопідйомність: 36659 кгПовна вага: 44000 кг
Нідерланди, Born

11 000EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 561 085 UAH
  • ≈ 12 585 USD
2011941064 км4х2Euro 5460 к.с.Вантажопідйомність: 36659 кгПовна вага: 44000 кг
Нідерланди, Born
Форма для контакту
Volvo FM 450 FM 4X2 Retarder ADR PTO - Тягач: фото 1
Volvo FM 450 FM 4X2 Retarder ADR PTO - Тягач: фото 2
Volvo FM 450 FM 4X2 Retarder ADR PTO - Тягач: фото 3
Volvo FM 450 FM 4X2 Retarder ADR PTO - Тягач: фото 4
Volvo FM 450 FM 4X2 Retarder ADR PTO - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (20)

Volvo FM 450 FM 4X2 Retarder ADR PTO

Тягач
2015690663 км4х2Euro 6450 к.с.Вантажопідйомність: 13125 кгПовна вага: 20100 кг
Нідерланди, Veghel

16 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 862 031 UAH
  • ≈ 19 336 USD
2015690663 км4х2Euro 6450 к.с.Вантажопідйомність: 13125 кгПовна вага: 20100 кг
Нідерланди, Veghel
Форма для контакту
Volvo FM 450 Globe, Euro 5 aut - Тягач: фото 1
Volvo FM 450 Globe, Euro 5 aut - Тягач: фото 2
Volvo FM 450 Globe, Euro 5 aut - Тягач: фото 3
Volvo FM 450 Globe, Euro 5 aut - Тягач: фото 4
Volvo FM 450 Globe, Euro 5 aut - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (14)

Volvo FM 450 Globe, Euro 5 aut

Тягач
20101105654 км4х2Euro 5453 к.с.Вантажопідйомність: 12195 кгПовна вага: 20000 кг
Нідерланди, Enschede
Опубліковано: 5дн.Номер оголошення V7674

8 500EUR

  • ≈ 433 566 UAH
  • ≈ 9 725 USD
20101105654 км4х2Euro 5453 к.с.Вантажопідйомність: 12195 кгПовна вага: 20000 кг
Нідерланди, Enschede
Форма для контакту

Тягач Volvo FM450

Переглянути схожі
Хм, здається, товар проданий
Тягач Volvo FM450: фото 1

Знайдіть нові пропозиції в каталозі

Bідкрити каталог
zoom in
Тягач Volvo FM450: фото 1
See what's in stock now
Комерційні транспортні засоби VOLVO
4.5
Відгуки: 2
ПРОДАНО

The seller didn't indicate the price

Це оголошення зберігається в архіві для довідки (характеристики, типова ціна). На сайті немає застарілих оголошень — усі актуальні варіанти можна знайти нижче.

Марка

Модель

Номер оголошення

99275
Рік випуску

Пробіг

595000 км
Cтан

відмінний
Дата першої реєстрації

13.09.2018
Техогляд

Last: 02-09-2025
Власна вага

6860 кг
Повна вага

18000 кг
Вантажопідйомність

11140 кг
Місце знаходження

Данія, Højmevej 19, 5250 Odense SV, Denmark
Двигун/трансмісія
Євронорма

Потужність двигуна

450 к.с.
Коробка передач

Моторне гальмо

Шасі/підвіска
Підвіска

ресори/пневматика
Колісна формула

Гальма

дискові
ABS

Задні колеса

50-50%
Колеса

315-70
Паливний бак

1
Кузов
Ящик для інструментів

Кабіна/салон
Обігрівач

Кількість спальних місць

1
Холодильник

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Комерційні транспортні засоби VOLVO
4.5
Відгуки: 2
ПРОДАНО

The seller didn't indicate the price

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Унікальні пропозиції за найнижчими цінами!

Ви також можете розмістити оголошення про пошук, і ми надішлемо ваш запит тисячам продавців.

Інші серії Тягачі VOLVO

Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - MAN Odense A/S