Scania R410 Тягач (постачальник: Польща) купити на Truck1 Україна! ID: 9790461
Знайти SCANIA R 410Перейти до оголошень SCANIA R 410
Оголошення в архіві

Оголошення видалене з нашої бази даних. Ви можете замовити: Scania R410

Заявка на техніку
Bідкрити каталог
Оголошення Тягач Scania R410 більше недоступне, але ми знайшли схожі пропозиції (20)
Пропозиції схожі на :
Scania R410 - Тягач: фото 1
Scania R410 - Тягач: фото 2
Scania R410 - Тягач: фото 3
Scania R410 - Тягач: фото 4
Scania R410 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (39)

Scania R410

Тягач
2016743000 км4х2410 к.с.Вантажопідйомність: 29900 кгПовна вага: 40000 кг
Польща, Mońki
Опубліковано: 17дн.

22 313EUR

  • ≈ 1 164 212 UAH
  • ≈ 26 027 USD
2016743000 км4х2410 к.с.Вантажопідйомність: 29900 кгПовна вага: 40000 кг
Польща, Mońki
Форма для контакту
Scania R410 - Тягач: фото 1
Scania R410 - Тягач: фото 2
Scania R410 - Тягач: фото 3
Scania R410 - Тягач: фото 4
Scania R410 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (35)

Scania R410

Тягач
2016640000 км410 к.с.Вантажопідйомність: 29900 кгПовна вага: 40000 кг
Польща, Mońki
Опубліковано: 4дн.

21 615EUR

  • ≈ 1 127 792 UAH
  • ≈ 25 213 USD
2016640000 км410 к.с.Вантажопідйомність: 29900 кгПовна вага: 40000 кг
Польща, Mońki
Форма для контакту
Scania R410 Standard // 2016 Rok // Retarder // Opticruise // Alusy // Duże zbiorniki // Klima postojowa // - Тягач: фото 1
Scania R410 Standard // 2016 Rok // Retarder // Opticruise // Alusy // Duże zbiorniki // Klima postojowa // - Тягач: фото 2
Scania R410 Standard // 2016 Rok // Retarder // Opticruise // Alusy // Duże zbiorniki // Klima postojowa // - Тягач: фото 3
Scania R410 Standard // 2016 Rok // Retarder // Opticruise // Alusy // Duże zbiorniki // Klima postojowa // - Тягач: фото 4
Scania R410 Standard // 2016 Rok // Retarder // Opticruise // Alusy // Duże zbiorniki // Klima postojowa // - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (21)

Scania R410 Standard // 2016 Rok // Retarder // Opticruise // Alusy // Duże zbiorniki // Klima postojowa //

Тягач
2016808000 км4х2410 к.с.
Польща, Laskowa
Опубліковано: 11дн.

22 555EUR

  • ≈ 1 176 838 UAH
  • ≈ 26 310 USD
2016808000 км4х2410 к.с.
Польща, Laskowa
Форма для контакту
Scania R410 - Тягач: фото 1
Scania R410 - Тягач: фото 2
Scania R410 - Тягач: фото 3
Scania R410 - Тягач: фото 4
Scania R410 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (35)

Scania R410

Тягач
2017779000 км4х2410 к.с.Вантажопідйомність: 29900 кгПовна вага: 40000 кг
Польща, Mońki
Опубліковано: 16дн.

23 010EUR

  • ≈ 1 200 578 UAH
  • ≈ 26 840 USD
2017779000 км4х2410 к.с.Вантажопідйомність: 29900 кгПовна вага: 40000 кг
Польща, Mońki
Форма для контакту
Scania R410 HL RET. NL-TRUCK - Тягач: фото 1
Scania R410 HL RET. NL-TRUCK - Тягач: фото 2
Scania R410 HL RET. NL-TRUCK - Тягач: фото 3
Scania R410 HL RET. NL-TRUCK - Тягач: фото 4
Scania R410 HL RET. NL-TRUCK - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (19)

Scania R410 HL RET. NL-TRUCK

Тягач
20161009441 км4х2Euro 6411 к.с.Вантажопідйомність: 11526 кгПовна вага: 19500 кг
Нідерланди, Vuren
Опубліковано: 3дн.Номер оголошення 323213

20 950EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 093 095 UAH
  • ≈ 24 437 USD
20161009441 км4х2Euro 6411 к.с.Вантажопідйомність: 11526 кгПовна вага: 19500 кг
Нідерланди, Vuren
Форма для контакту
Scania R410 - Тягач: фото 1
Scania R410 - Тягач: фото 2
Scania R410 - Тягач: фото 3
Scania R410 - Тягач: фото 4
Scania R410 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (19)

Scania R410

Тягач
2016993772 км4х2Euro 6411 к.с.Вантажопідйомність: 12514 кгПовна вага: 20500 кг
Нідерланди, Vuren
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення 326293

19 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 038 310 UAH
  • ≈ 23 213 USD
2016993772 км4х2Euro 6411 к.с.Вантажопідйомність: 12514 кгПовна вага: 20500 кг
Нідерланди, Vuren
Форма для контакту
Scania R410 LA4X2MNA / Retarder / Alu / KOMPRESSOR !!!! - Тягач: фото 1
Scania R410 LA4X2MNA / Retarder / Alu / KOMPRESSOR !!!! - Тягач: фото 2
Scania R410 LA4X2MNA / Retarder / Alu / KOMPRESSOR !!!! - Тягач: фото 3
Scania R410 LA4X2MNA / Retarder / Alu / KOMPRESSOR !!!! - Тягач: фото 4
Scania R410 LA4X2MNA / Retarder / Alu / KOMPRESSOR !!!! - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (50)

Scania R410 LA4X2MNA / Retarder / Alu / KOMPRESSOR !!!!

Тягач
2017711437 км4х2Euro 6411 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Watenstedt
Опубліковано: 2міс.

21 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 142 663 UAH
  • ≈ 25 546 USD
2017711437 км4х2Euro 6411 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Watenstedt
Форма для контакту
Scania R520 - Тягач: фото 1
Scania R520 - Тягач: фото 2
Scania R520 - Тягач: фото 3
Scania R520 - Тягач: фото 4
Scania R520 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (13)

Scania R520

Тягач
20161226275 км4х2Euro 6Вантажопідйомність: 10522 кгПовна вага: 19500 кг
Нідерланди, Vuren

23 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 247 015 UAH
  • ≈ 27 879 USD
20161226275 км4х2Euro 6Вантажопідйомність: 10522 кгПовна вага: 19500 кг
Нідерланди, Vuren
Форма для контакту
Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder - Тягач: фото 1
Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder - Тягач: фото 2
Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder - Тягач: фото 3
Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder - Тягач: фото 4
Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (20)

Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder

Тягач
20161022266 км
Німеччина, Schlierbach

22 500EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 173 969 UAH
  • ≈ 26 246 USD
20161022266 км
Німеччина, Schlierbach
Форма для контакту
Scania R 410, Luftfederung - Тягач: фото 1
Scania R 410, Luftfederung - Тягач: фото 2
Scania R 410, Luftfederung - Тягач: фото 3
Scania R 410, Luftfederung - Тягач: фото 4
Scania R 410, Luftfederung - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (22)

Scania R 410, Luftfederung

Тягач
2016740385 км4х2Euro 6411 к.с.Вантажопідйомність: 9971 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Mainz-Kastel
Опубліковано: 2міс. Номер оголошення 4321420

18 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 986 133 UAH
  • ≈ 22 046 USD
2016740385 км4х2Euro 6411 к.с.Вантажопідйомність: 9971 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Mainz-Kastel
Форма для контакту
Scania R410 - Тягач: фото 1
Scania R410 - Тягач: фото 2
Scania R410 - Тягач: фото 3
Scania R410 - Тягач: фото 4
Scania R410 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (38)

Scania R410

Тягач
2017674000 км4х2410 к.с.Вантажопідйомність: 29900 кгПовна вага: 40000 кг
Польща, Mońki
Опубліковано: 4дн.

25 334EUR

  • ≈ 1 321 836 UAH
  • ≈ 29 551 USD
2017674000 км4х2410 к.с.Вантажопідйомність: 29900 кгПовна вага: 40000 кг
Польща, Mońki
Форма для контакту
Scania R 450 STREAMLINE - Тягач: фото 1
Scania R 450 STREAMLINE - Тягач: фото 2
Scania R 450 STREAMLINE - Тягач: фото 3
Scania R 450 STREAMLINE - Тягач: фото 4
Scania R 450 STREAMLINE - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (19)

Scania R 450 STREAMLINE

Тягач
2016710000 кмEuro 6450 к.с.
Польща, Modliborzyce

24 172EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 261 207 UAH
  • ≈ 28 196 USD
2016710000 кмEuro 6450 к.с.
Польща, Modliborzyce
Форма для контакту
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Тягач: фото 1
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Тягач: фото 2
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Тягач: фото 3
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Тягач: фото 4
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (19)

Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND

Тягач
2016821303 км4х2Euro 6411 к.с.Повна вага: 18000 кг
Чехія, Velke Mezirici

25 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 351 368 UAH
  • ≈ 30 212 USD
2016821303 км4х2Euro 6411 к.с.Повна вага: 18000 кг
Чехія, Velke Mezirici
Форма для контакту
Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d - Тягач: фото 1
Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d - Тягач: фото 2
Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d - Тягач: фото 3
Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d - Тягач: фото 4
Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (17)

Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d

Тягач
2020460779 км4х2Euro 6411 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Kriegenbrunn
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення 40

21 999EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 147 828 UAH
  • ≈ 25 661 USD
2020460779 км4х2Euro 6411 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Kriegenbrunn
Форма для контакту
Scania G410 Euro 6 SCR Only - Full Spoiler - Alcoa - Smart Tacho - Тягач: фото 1
Scania G410 Euro 6 SCR Only - Full Spoiler - Alcoa - Smart Tacho - Тягач: фото 2
Scania G410 Euro 6 SCR Only - Full Spoiler - Alcoa - Smart Tacho - Тягач: фото 3
Scania G410 Euro 6 SCR Only - Full Spoiler - Alcoa - Smart Tacho - Тягач: фото 4
Scania G410 Euro 6 SCR Only - Full Spoiler - Alcoa - Smart Tacho - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (20)

Scania G410 Euro 6 SCR Only - Full Spoiler - Alcoa - Smart Tacho

Тягач
2017744859 км4х2Euro 6411 к.с.Вантажопідйомність: 11225 кгПовна вага: 18600 кг
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 22ч. Номер оголошення 32107

22 500EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 173 969 UAH
  • ≈ 26 246 USD
2017744859 км4х2Euro 6411 к.с.Вантажопідйомність: 11225 кгПовна вага: 18600 кг
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Scania R410 - Тягач: фото 1
Scania R410 - Тягач: фото 2
Scania R410 - Тягач: фото 3
Scania R410 - Тягач: фото 4
Scania R410 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (35)

Scania R410

Тягач
2017700000 км4х2410 к.с.Вантажопідйомність: 29900 кгПовна вага: 40000 кг
Польща, Mońki
Опубліковано: 4дн.

19 500EUR

  • ≈ 1 017 439 UAH
  • ≈ 22 746 USD
2017700000 км4х2410 к.с.Вантажопідйомність: 29900 кгПовна вага: 40000 кг
Польща, Mońki
Форма для контакту
Scania G 410 - Тягач: фото 1
Scania G 410 - Тягач: фото 2
Scania G 410 - Тягач: фото 3
Scania G 410 - Тягач: фото 4
Scania G 410 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (14)

Scania G 410

Тягач
2015865000 км410 к.с.
Польща, Modliborzyce

20 686EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 079 321 UAH
  • ≈ 24 130 USD
2015865000 км410 к.с.
Польща, Modliborzyce
Форма для контакту
Scania R 500 Topline Showtruck - Тягач: фото 1
Scania R 500 Topline Showtruck - Тягач: фото 2
Scania R 500 Topline Showtruck - Тягач: фото 3
Scania R 500 Topline Showtruck - Тягач: фото 4
Scania R 500 Topline Showtruck - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (13)

Scania R 500 Topline Showtruck

Тягач
20061148436 кмEuro 3500 к.с.Вантажопідйомність: 16110 кгПовна вага: 26000 кг
Бельгія, Bree

22 700EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 184 404 UAH
  • ≈ 26 479 USD
20061148436 кмEuro 3500 к.с.Вантажопідйомність: 16110 кгПовна вага: 26000 кг
Бельгія, Bree
Форма для контакту
Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / PTO / Alu-Felgen - Тягач: фото 1
Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / PTO / Alu-Felgen - Тягач: фото 2
Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / PTO / Alu-Felgen - Тягач: фото 3
Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / PTO / Alu-Felgen - Тягач: фото 4
Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / PTO / Alu-Felgen - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (50)

Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / PTO / Alu-Felgen

Тягач
2017705691 км4х2Euro 6411 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Watenstedt

20 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 090 486 UAH
  • ≈ 24 379 USD
2017705691 км4х2Euro 6411 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Watenstedt
Форма для контакту
Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / Alu-Felgen / PTO - Тягач: фото 1
Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / Alu-Felgen / PTO - Тягач: фото 2
Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / Alu-Felgen / PTO - Тягач: фото 3
Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / Alu-Felgen / PTO - Тягач: фото 4
Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / Alu-Felgen / PTO - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (50)

Scania R 410 LA4X2MNA / Retarder / Alu-Felgen / PTO

Тягач
2017721779 км4х2Euro 6411 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Watenstedt
Опубліковано: 2міс.

20 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 090 486 UAH
  • ≈ 24 379 USD
2017721779 км4х2Euro 6411 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Watenstedt
Форма для контакту

Тягач Scania R410

Переглянути схожі
Хм, здається, товар проданий
Тягач Scania R410: фото 1

Знайдіть нові пропозиції в каталозі

Bідкрити каталог
zoom in
Тягач Scania R410: фото 1
See what's in stock now
Комерційні транспортні засоби SCANIA
4.68
Відгуки: 5
ПРОДАНО

22 444EUR

  • ≈ 1 171 047 UAH
  • ≈ 26 180 USD

1 Травень 2025

Це оголошення зберігається в архіві для довідки (характеристики, типова ціна). На сайті немає застарілих оголошень — усі актуальні варіанти можна знайти нижче.

Марка

Модель

Рік випуску

Пробіг

780000 км
Повна вага

40000 кг
Вантажопідйомність

29900 кг
Місце знаходження

Польща, ul. EŁCKA 47, 19-100, MOŃKI, Podlaskiy, Poland
Двигун/трансмісія
Тип палива

дизель
Об'єм двигуна

13000 куб.см.
Потужність двигуна

410 к.с.
Коробка передач

Шасі/підвіска
Кількість осей

2-вісний

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Комерційні транспортні засоби SCANIA
4.68
Відгуки: 5
ПРОДАНО

22 444EUR

  • ≈ 1 171 047 UAH
  • ≈ 26 180 USD

1 Травень 2025

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Унікальні пропозиції за найнижчими цінами!

Ви також можете розмістити оголошення про пошук, і ми надішлемо ваш запит тисячам продавців.

Інші серії Тягачі SCANIA

Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та обробку ваших персональних даних. Докладніше
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Roltrans KWJ Czerep