SCANIA R 460 A4x2NA Тягач (постачальник: Німеччина) купити на Truck1 Україна! ID: 11475455
Знайти SCANIA R 460Перейти до оголошень SCANIA R 460
Оголошення в архіві

Оголошення видалене з нашої бази даних. Ви можете замовити: SCANIA R 460 A4x2NA

Заявка на техніку
Bідкрити каталог
Оголошення Тягач SCANIA R 460 A4x2NA більше недоступне, але ми знайшли схожі пропозиції (20)
Пропозиції схожі на :
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA

Тягач
2024172851 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9584 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
Опубліковано: 26дн.Номер оголошення UVB260156
Ціна за запитом
2024172851 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9584 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA

Тягач
2024364590 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9581 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
Опубліковано: 11дн.Номер оголошення UVB260148
Ціна за запитом
2024364590 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9581 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA

Тягач
2024288220 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9581 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
Опубліковано: 11дн.Номер оголошення UVB260151
Ціна за запитом
2024288220 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9581 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER - - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER - - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER - - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER - - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER - - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER -

Тягач
2024300215 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9581 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Süd
Опубліковано: 1дн.Номер оголошення 26175

87 400EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 560 960 UAH
  • ≈ 102 054 USD
2024300215 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9581 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Süd
SCANIA R 460 A4x2NA / 2-Kreishydraulik - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA / 2-Kreishydraulik - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA / 2-Kreishydraulik - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA / 2-Kreishydraulik - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA / 2-Kreishydraulik - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA / 2-Kreishydraulik

Тягач
2024231852 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9584 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
Опубліковано: 26дн.Номер оголошення UVB260158
Ціна за запитом
2024231852 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9584 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
Запросити всі фотографії

SCANIA R 460 A4x2NA

Тягач
224276 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 18дн.Номер оголошення UVH260358

91 989,92EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 800 436,76 UAH
  • ≈ 107 412,79 USD
224276 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA

Тягач
118848 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 14дн.Номер оголошення UVH260458

94 500EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 931 473 UAH
  • ≈ 110 344 USD
118848 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA

Тягач
108425 км4х2459 к.с.Вантажопідйомність: 10499 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 1дн.Номер оголошення UVH260465

107 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 5 630 750 UAH
  • ≈ 125 991 USD
108425 км4х2459 к.с.Вантажопідйомність: 10499 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA

Тягач
217500 км4х2459 к.с.Вантажопідйомність: 10598 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 1дн.Номер оголошення UVH260337

94 999,16EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 957 513,31 UAH
  • ≈ 110 927,48 USD
217500 км4х2459 к.с.Вантажопідйомність: 10598 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Запросити всі фотографії

SCANIA R 460 A4x2NA

Тягач
224731 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 18дн.Номер оголошення UVH260360

91 989,92EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 800 436,76 UAH
  • ≈ 107 412,79 USD
224731 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA

Тягач
128716 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 20дн.Номер оголошення UVH260454

95 450,42EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 981 048,70 UAH
  • ≈ 111 454,10 USD
128716 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA

Тягач
99082 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 20дн.Номер оголошення UVH260455

95 950,42EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 5 007 141,15 UAH
  • ≈ 112 037,93 USD
99082 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER / Hydraulik - - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER / Hydraulik - - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER / Hydraulik - - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER / Hydraulik - - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER / Hydraulik - - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA - SUPER / Hydraulik -

Тягач
2024200960 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9671 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Süd
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення 26140

89 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 691 422 UAH
  • ≈ 104 973 USD
2024200960 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9671 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Süd
SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA / Navi /

Тягач
117525 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення UVB260109
Ціна за запитом
117525 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik

Тягач
133363 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 28дн.Номер оголошення UVH260447

94 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 952 347 UAH
  • ≈ 110 811 USD
133363 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA R 460 A4x2NA SUPER - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA SUPER - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA SUPER - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA SUPER - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA SUPER - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA SUPER

Тягач
220500 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 10598 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення UVH260362

93 500EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 879 288 UAH
  • ≈ 109 177 USD
220500 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 10598 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA Kipphydraulik

Тягач
115891 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 28дн.Номер оголошення UVH260446

93 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 900 162 UAH
  • ≈ 109 644 USD
115891 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA R 460 A4x2NA Super Hydraulik - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA Super Hydraulik - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA Super Hydraulik - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA Super Hydraulik - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA Super Hydraulik - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA Super Hydraulik

Тягач
184800 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 2міс. Номер оголошення UVH260344

92 450,42EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 824 494,00 UAH
  • ≈ 107 951,09 USD
184800 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA S 460 A4x2NA - Тягач: фото 1
SCANIA S 460 A4x2NA - Тягач: фото 2
SCANIA S 460 A4x2NA - Тягач: фото 3
SCANIA S 460 A4x2NA - Тягач: фото 4
SCANIA S 460 A4x2NA - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA S 460 A4x2NA

Тягач
329756 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення UVH260417

89 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 4 691 422 UAH
  • ≈ 104 973 USD
329756 км4х2Euro 6459 к.с.Повна вага: 18000 кг
Німеччина, Hamburg-Mitte
SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / ACC / Standklima - Тягач: фото 1
SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / ACC / Standklima - Тягач: фото 2
SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / ACC / Standklima - Тягач: фото 3
SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / ACC / Standklima - Тягач: фото 4
SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / ACC / Standklima - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (15)

SCANIA R 460 A4x2NA / Navi / ACC / Standklima

Тягач
325952 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9581 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення UVB260157
Ціна за запитом
325952 км4х2Euro 6459 к.с.Вантажопідйомність: 9581 кгПовна вага: 18000 кг
Німеччина, Genshagen

Тягач SCANIA R 460 A4x2NA

Переглянути схожі
Хм, здається, товар проданий
Тягач SCANIA R 460 A4x2NA: фото 1

Знайдіть нові пропозиції в каталозі

Bідкрити каталог
zoom in
Тягач SCANIA R 460 A4x2NA: фото 1
See what's in stock now
Комерційні транспортні засоби SCANIA
4.68
Відгуки: 5
ПРОДАНО

The seller didn't indicate the price

Це оголошення зберігається в архіві для довідки (характеристики, типова ціна). На сайті немає застарілих оголошень — усі актуальні варіанти можна знайти нижче.

Марка

Модель

Номер оголошення

UVB260042
Рік випуску

Пробіг

194412 км
VIN

YS2R4X20005735630
Дата першої реєстрації

01.04.2024
Власна вага

8397 кг
Повна вага

18000 кг
Вантажопідйомність

9603 кг
Колір

білий, білий
Місце знаходження

Німеччина, Kastanienweg 7, D-14974 Ludwigsfelde, Germany
Двигун/трансмісія
Євронорма

Тип палива

дизель
Об'єм двигуна

12742 куб.см.
Циліндри двигуна

6
Потужність двигуна

459 к.с.
Блокування диференціала

Коробка передач

Трансмісія

122 gears
Ретардер/інтардер

ASR

DPF - дизельний сажовий фільтр

Шасі/підвіска
Підвіска

пневматична
Колісна формула

Кількість осей

2-вісний
Гальма

дискові
ABS

EBS

ESP - електронний контроль стійкості

Паливний бак

615
Кабіна/салон
Кабіна

Тип кабіни

спальна
Протитуманні фари

Електросклопідйомники

Електродзеркала

Центральний замок

Стоянкові обігрівач

Круїз контроль

Кількість спальних місць

1
Підігрів сидінь

Автомагнітола

Bluetooth

Мікрофон

Навігація

Бортовий комп'ютер

Додатково
Іммобілайзер

Сервісна історія

Кількість попередніх власників

1

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Комерційні транспортні засоби SCANIA
4.68
Відгуки: 5
ПРОДАНО

The seller didn't indicate the price

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Унікальні пропозиції за найнижчими цінами!

Ви також можете розмістити оголошення про пошук, і ми надішлемо ваш запит тисячам продавців.

Інші серії Тягачі SCANIA

Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та обробку ваших персональних даних. Докладніше
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Berlin