DAF XF 105 460 Тягач (постачальник: Бельгія) купити на Truck1 Україна! ID: 9796711
Знайти DAF XF 105 460Перейти до оголошень DAF XF 105 460
Оголошення в архіві

Оголошення видалене з нашої бази даних. Ви можете замовити: DAF XF 105 460

Заявка на техніку
Bідкрити каталог
Оголошення Тягач DAF XF 105 460 більше недоступне, але ми знайшли схожі пропозиції (10)
Пропозиції схожі на :
DAF FT XF105.460 - Тягач: фото 1
DAF FT XF105.460 - Тягач: фото 2
DAF FT XF105.460 - Тягач: фото 3
DAF FT XF105.460 - Тягач: фото 4
DAF FT XF105.460 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (20)

DAF FT XF105.460

Тягач
20111000000 км4х2Euro 5462 к.с.Вантажопідйомність: 9950 кгПовна вага: 18000 кг
Литва, Vilnius
Опубліковано: 15дн.

6 500EUR

Ціна з ПДВ

Аукціон
  • ≈ 332 730 UAH
  • ≈ 7 426 USD
20111000000 км4х2Euro 5462 к.с.Вантажопідйомність: 9950 кгПовна вага: 18000 кг
Литва, Vilnius
Форма для контакту
DAF XF 460 FT - Тягач: фото 1
DAF XF 460 FT - Тягач: фото 2
DAF XF 460 FT - Тягач: фото 3
DAF XF 460 FT - Тягач: фото 4
DAF XF 460 FT - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (9)

DAF XF 460 FT

Тягач
20151561574 км4х2Euro 6462 к.с.Повна вага: 19500 кг
Литва, Kaunas
Опубліковано: 27дн.

6 850EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 350 646 UAH
  • ≈ 7 826 USD
20151561574 км4х2Euro 6462 к.с.Повна вага: 19500 кг
Литва, Kaunas
Форма для контакту
DAF XF 460 Super Space Cab - Тягач: фото 1
DAF XF 460 Super Space Cab - Тягач: фото 2
DAF XF 460 Super Space Cab - Тягач: фото 3
DAF XF 460 Super Space Cab - Тягач: фото 4
DAF XF 460 Super Space Cab - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (13)

DAF XF 460 Super Space Cab

Тягач
2015900000 км4х2Euro 6460 к.с.
Пошкоджений
Бельгія, -

6 850EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 350 646 UAH
  • ≈ 7 826 USD
2015900000 км4х2Euro 6460 к.с.
Damaged
Бельгія, -
Форма для контакту
DAF 105460 - Тягач: фото 1
DAF 105460 - Тягач: фото 2
DAF 105460 - Тягач: фото 3
DAF 105460 - Тягач: фото 4
DAF 105460 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (12)

DAF 105460

Тягач
2008145000 км
Польща, Jedlińsk
Опубліковано: 4дн.

6 412EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 328 225 UAH
  • ≈ 7 325 USD
2008145000 км
Польща, Jedlińsk
Форма для контакту
DAF XF 105.460 - Тягач: фото 1
DAF XF 105.460 - Тягач: фото 2
DAF XF 105.460 - Тягач: фото 3
DAF XF 105.460 - Тягач: фото 4
DAF XF 105.460 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (7)

DAF XF 105.460

Тягач
2010658920 км4х2Euro 5460 к.с.
Німеччина, Erkheim
Опубліковано: 1міс.

7 800EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 399 276 UAH
  • ≈ 8 911 USD
2010658920 км4х2Euro 5460 к.с.
Німеччина, Erkheim
Форма для контакту
DAF XF460 SC EURO 6 MEGA/lowdeck - Тягач: фото 1
DAF XF460 SC EURO 6 MEGA/lowdeck - Тягач: фото 2
DAF XF460 SC EURO 6 MEGA/lowdeck - Тягач: фото 3
DAF XF460 SC EURO 6 MEGA/lowdeck - Тягач: фото 4
DAF XF460 SC EURO 6 MEGA/lowdeck - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (20)

DAF XF460 SC EURO 6 MEGA/lowdeck

Тягач
20151142800 км4х2Euro 6460 к.с.Повна вага: 18000 кг
Чехія, Nové Strašecí
Опубліковано: 4дн.Номер оголошення 17026-17

6 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 353 206 UAH
  • ≈ 7 883 USD
20151142800 км4х2Euro 6460 к.с.Повна вага: 18000 кг
Чехія, Nové Strašecí
Форма для контакту
DAF XF105.460 SuperSpaceCab Engine problem Retarder - Тягач: фото 1
DAF XF105.460 SuperSpaceCab Engine problem Retarder - Тягач: фото 2
DAF XF105.460 SuperSpaceCab Engine problem Retarder - Тягач: фото 3
DAF XF105.460 SuperSpaceCab Engine problem Retarder - Тягач: фото 4
DAF XF105.460 SuperSpaceCab Engine problem Retarder - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (18)

DAF XF105.460 SuperSpaceCab Engine problem Retarder

Тягач
20121530000 км4х2Euro 5460 к.с.
Нідерланди, Ulft

7 500EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 383 919 UAH
  • ≈ 8 568 USD
20121530000 км4х2Euro 5460 к.с.
Нідерланди, Ulft
Форма для контакту
DAF 105.460 105.460 - Тягач: фото 1
DAF 105.460 105.460 - Тягач: фото 2
DAF 105.460 105.460 - Тягач: фото 3
DAF 105.460 105.460 - Тягач: фото 4
DAF 105.460 105.460 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (5)

DAF 105.460 105.460

Тягач
2009
Польща, Złotów

7 900EUR

  • ≈ 404 395 UAH
  • ≈ 9 025 USD
2009
Польща, Złotów
Форма для контакту
DAF XF 105 460 - Тягач: фото 1
DAF XF 105 460 - Тягач: фото 2
DAF XF 105 460 - Тягач: фото 3
DAF XF 105 460 - Тягач: фото 4
DAF XF 105 460 - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (27)

DAF XF 105 460

Тягач
Euro 5
Польща, Namysłaki
Опубліковано: 10дн.

8 500EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 435 109 UAH
  • ≈ 9 711 USD
Euro 5
Польща, Namysłaki
Форма для контакту
Renault Magnum 460 Dxi - Тягач: фото 1
Renault Magnum 460 Dxi - Тягач: фото 2
Renault Magnum 460 Dxi - Тягач: фото 3
Renault Magnum 460 Dxi - Тягач: фото 4
Renault Magnum 460 Dxi - Тягач: фото 5
Переглянути всі фото (10)

Renault Magnum 460 Dxi

Тягач
20084х2Euro 4460 к.с.
Німеччина, Stadtbezirk 3
Опубліковано: 13дн.

6 999EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 358 273 UAH
  • ≈ 7 996 USD
20084х2Euro 4460 к.с.
Німеччина, Stadtbezirk 3
Форма для контакту

Тягач DAF XF 105 460

Переглянути схожі
Хм, здається, товар проданий
Тягач DAF XF 105 460: фото 1

Знайдіть нові пропозиції в каталозі

Bідкрити каталог
zoom in
Тягач DAF XF 105 460: фото 1
See what's in stock now
Комерційні транспортні засоби DAF
4.65
Відгуки: 4
ПРОДАНО

6 500EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 332 730 UAH
  • ≈ 7 426 USD

1 Травень 2025

Це оголошення зберігається в архіві для довідки (характеристики, типова ціна). На сайті немає застарілих оголошень — усі актуальні варіанти можна знайти нижче.

Марка

Модель

Номер оголошення

TC17585
Рік випуску

Пробіг

1134567 км
Дата першої реєстрації

18.02.2008
Власна вага

8220 кг
Повна вага

19000 кг
Вантажопідйомність

10780 кг
Місце знаходження

Бельгія, Ieperstraat 103, Hooglede, BE
Двигун/трансмісія
Євронорма

Коробка передач

Трансмісія

Schaltgetriebe
Шасі/підвіска
Підвіска

ресори/пневматика
Підвіска переднього моста

Колісна формула

Кількість осей

2-вісний
Рульовї осі

Гальма

дискові
ABS

ESP - електронний контроль стійкості

Передні колеса

315/80 R22.5, 20%
Задні колеса

315/80 R22.5, 5%
Спарені колеса

Бічні спойлери шасі

Кабіна/салон
Тип кабіни

спальна
Спойлер даху

Електросклопідйомники

Електродзеркала

Центральний замок

Круїз контроль

Автомагнітола

CD

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Комерційні транспортні засоби DAF
4.65
Відгуки: 4
ПРОДАНО

6 500EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 332 730 UAH
  • ≈ 7 426 USD

1 Травень 2025

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Інші серії Тягачі DAF

Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - TheTruckCompany