Техніка для силосу

Сортувати за
  
Результатів
  
Знайдено результатів: 288

Критерії пошуку

search

Аукціон, оренда

Аукціон, оренда

Ціна, EUR

Ціна, EUR

Рік

Рік

Мотогодини, г

Мотогодини, г

Потужність двигуна, к.с.

Потужність двигуна, к.с.
Сторінка 1 з 15

Силос - це основа в годуванні тварин на молочній фермі. Тому техніка для силосу повинна бути якісною та ефективною в роботі. Взагалі, це таке обладнання, що призначене для нарізання силосу та переміщення його в приміщення.

На нашому сайті Ви можете вибрати потрібну модель, адже ми представляємо широкий вибір різних марок та виробників. Техніку для силосу експортують з-за кордону, з таких країн як Німеччина, Нідерланди, Австрія, Іспанія, Чехія. Найуживаніші марки:

  • Strautmann;
  • Trioliet;
  • Bvl;
  • Fella;
  • Kuhn.

Завдяк нашому сервісу, Ви маєте змогу швидко та безпосередньо на пряму зв'язатись з продавцем та уточнити подробиці купівлі, незважаючи на те, за скільки тисяч кілометрів від Вас знаходиться продавець. Висока якість та доступна ціна - це переваги нашого ресурсу. Тож обирайте необхідну модель техніки для силосу та замовляйте саме у нас!

Знайдено результатів: 288
Пошук збережено!

t1test

Додано в обрані
Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.