Сільськогосподарські причепи самоскиди

Сортувати за
  
Результатів
  
Знайдено результатів: 143

Критерії пошуку

search

Аукціон, оренда

Аукціон, оренда

Ціна, EUR

Ціна, EUR

Рік

Рік

Мотогодини, г

Мотогодини, г

Потужність двигуна, к.с.

Потужність двигуна, к.с.
Сторінка 1 з 8

Сільськогосподарські причепи самоскиди - це сільськогосподарське обладнання, що виконує функції перевезення та розвантаження сільськогосподарських культур.

Це устаткування агрегатується до полів завдяки тракторам.

Сільськогосподарські причепи самоскиди поділяються за видами розвантаження на два види:

  • тристоронні;
  • односторонні.

Розвантаженням вантажу можна керувати з кабіни самоскиду. Можуть різнитися за наступними характеристиками: кут нахилу, вантажопідйомність, механізм перекидання та час руху платформи при опусканні чи підйомі.

Наш сайт представляє Вам широкий вибір різноманітних моделей та виробників. Найуживаніші марки – це KRONE та STRAUTMANN. Їх експортують загалом з Німеччини та Нідерландів.

Основні наші переваги – це швидкий сервіс, висока якість та доступна ціна. Тож обирайте потрібну модель сільськогосподарських причепів самоскидів та замовляйте саме у нас, Ви не пожалкуєете!

Знайдено результатів: 143
Пошук збережено!

t1test

Додано в обрані
Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.