Сільськогосподарські причепи платформи

Сортувати за
  
Результатів
  
Знайдено результатів: 25

Критерії пошуку

search

Аукціон, оренда

Аукціон, оренда

Ціна, EUR

Ціна, EUR

Рік

Рік

Мотогодини, г

Мотогодини, г

Потужність двигуна, к.с.

Потужність двигуна, к.с.
Сторінка 1 з 2

Сільськогосподарські причепи платформи - це вид сільськогосподарського устаткування, що виконує функції транспортування сільськогосподарських культур. Це обладнання агрегатується до полів завдяки вантажівкам та тракторам.

Як правило низькорамні причепи мають 2 та більше осей. Кількість осей означає кількість пар коліс, тобто у одновісні причепи пересуваються на двох колесах.

Ви можете придбати завдяки нашому сайту сільськогосподарські причепи платформи наступних виробників:

  • Австрія;
  • Нідерланди;
  • Німеччина.

Перевага нашого сайту в тому, що незважаючи на те, на скільки далеко знаходиться продавець, Ви можете швидко та на пряму зв’язатись з ним та домовитись про купівлю. Вся продукція, не дивлячись на те, що вже вживана, високої якості. Переконатись у цьому Ви можете за рахунок наявності переліку усіх необхідних технічних параметрів, що наявний коло кожного найменування товару. І все це за найдоступнішу ціну! Тож не зволікайте, обирайте необхідну модель сільськогосподарських причепів платформ та купуйте її на нашому ресурсі.

Знайдено результатів: 25
Пошук збережено!

t1test

Додано в обрані
Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.