Подрібнювачі соломи

Сортувати за
  
Результатів
  
Знайдено результатів: 28

Критерії пошуку

search

Аукціон, оренда

Аукціон, оренда

Ціна, EUR

Ціна, EUR

Рік

Рік

Мотогодини, г

Мотогодини, г

Потужність двигуна, к.с.

Потужність двигуна, к.с.
Сторінка 1 з 2

Подрібнювач соломи - це спеціальна сільськогосподарська техніка, що виконує функції подрібнення та підготовки трави до засипання його до годівниць. Часто подрібнювач використовується для подрібнення соломи, яку підстилають під худобу. Механізм роботи у такого обладнання майже завжди однаковий: солома запускається до подрібнювального циліндру, котрий нарізає її на менші шматки, потім зменшена солома поступає до дробилки, де зменшується ще більше, щоб бути за розмірами зручною для годування худоби.

Через наш сайт ви можете купити подрібнювач соломи наступних марок та виробників:

  • BVL(Нідерланди);
  • KUHN(Німеччина);
  • STOLL(Австрія);
  • STRAUTMANN(Нідерланди, Німеччина);
  • TRIOLIET(Нідерланди).

Не дивлячись на те, що продукція вживана, весь товар найвищої якості. Переконатись у цьому Ви можете завдяки переліку усіх необхідних технічних характеристик, що наявний коло кожного найменування товару. І при цьому, ціна на подрібнювачі соломи найоптимальніша, вважаючи таку гарну якість. Тож купуйте продукцію саме у нас, Ви не пожалкуєте!

Знайдено результатів: 28
Пошук збережено!

t1test

Додано в обрані
Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.