Кормороздавачі

Сортувати за
  
Результатів
  
Знайдено результатів: 233

Критерії пошуку

search

Аукціон, оренда

Аукціон, оренда

Ціна, EUR

Ціна, EUR

Рік

Рік

Мотогодини, г

Мотогодини, г

Потужність двигуна, к.с.

Потужність двигуна, к.с.
Сторінка 1 з 12

Кормороздавач - це сільськогосподарська техніка, що виконує функції транспортування та розкидання до годівниць корму (іноді влаштовані механізми подрібнення).

Розрізняють стаціонарні (транспортуються завдяки вантажівкам та тракторам) та мобільні кормороздавачі. Можуть роздавати корм до годівниць з однієї сторони та з двох в залежності від типу моделі. Також класифікують за видами худоби, якій транспортують корм (в залежності від того чим годуються тварини - силос чи іншими твердими кормами).

Через наш сайт Ви можете купити кормороздавачі наступних марок та виробників:

  • BVL(Нідерланди, Німеччина);
  • CLAAS(Нідерланди, Німеччина);
  • KUHN(Нідерланди, Німеччина);
  • STRAUTMANN(Нідерланди, Німеччина);
  • TRIOLIET(Нідерланди, Німеччина).

Перевага нашого сервісу в тому, що незважаючи на е, на скільки далеко знаходиться продавець, Ви маєте змогу швидко та безпосередньо на пряму зв’язатись з ним та домовитись про купівлю. Більш того, не дивлячись на те, що техніка вже живана, вся продукція високої якості. І все це за найдоступнішу ціну. Тож не зволікайте, обирайте необхідну модель кормороздавача та купуйте через наш ресурс.

Знайдено результатів: 233
Пошук збережено!

t1test

Додано в обрані
Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.