Доїльне обладнання

Сортувати за
  
Результатів
  
Знайдено результатів: 27

Критерії пошуку

search

Аукціон, оренда

Аукціон, оренда

Ціна, EUR

Ціна, EUR

Рік

Рік

Мотогодини, г

Мотогодини, г

Потужність двигуна, к.с.

Потужність двигуна, к.с.
Сторінка 1 з 2

Доїльне обладнання - це комплекс техніки, що забезпечує механічне доїння. Це відбувається завдяки штучного вакууму, що утворюється у стаканах, які прикріплюють до сосків. Переваги доїльного обладнання:

  • зменшення трудоємкості;
  • підвищення продукції. Доїння проходить більш якісно, і замість 9 літрів Ви можете отримати навіть 12 за один прихід;
  • відсутність можливості пошкодження вимені корови.

Наш сайт представляє широкий вибір різних марок та виробників. Зазвичай дану техніку транспортують з Німеччини та Австрії.

Не дивлячись на те, що Ви купуєте б/у продукцію, весь товар найвищої якості. Пересвідчитись у цьому можна за рахунок переліку усіх необхідних технічних характеристик, що наявний коло кожного найменування товару. І все це в поєднанні з самою оптимальною ціною. Тож обирайте необхідну модель доїльного обладнання та замовляйте саме через наш ресурс.

Знайдено результатів: 27
Пошук збережено!

t1test

Додано в обрані
Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.