Дивись також
  • Марка
  • Країна продавця

Сучасна сільськогосподарська техніка дозволяє здійснювати повний цикл операцій, максимально механізуючи роботу. Вона дає можливість знизити загальні витрати на одиницю продукції і прискорити процес виробництва.

За призначенням сільгоспмашини поділяються на землеробські машини (комбайни, трактори, плуги тощо) та тваринницьке обладнання, а також лісозаготівельну техніку.

Більшість всіх сільськогосподарських операцій виконує трактор. Його перевагами є маневреність, наявність валу відбору потужності для підвісного обладнання і причіпний пристрій для перевезення напівпричепів і причепів. Попереду до трактора може підвішуватись відвал. Найбільшого поширення набули середні трактори з потужністю близько 100 к.с. і компактними вимірами. Це обумовлено обмеженими просторами фермерських господарств, доріг у лісових зонах, садах.

Серед причіпного обладнання можна виокремити

  • плуги, борони, культиватори, що використовуються для механічної обробки ґрунту;
  • сівалки, техніку для внесення в ґрунт добрив і розпилення хімікатів;
  • техніку для підготовки та збирання врожаю, наприклад косарки, сіноворушилки.
Самопересувною технікою для збирання кормів та врожаю є комбайни та прес-підбирач. Сучасний комбайн - це високотехнологічна сільгоспмашина із закритою і кондиційованою кабіною. Розташований в ній пульт керування і контролю дозволяє зчитувати показники і фіксувати несправності будь-якого функціонального елемента. Цінність зернозбирального комбайна визначається ступенем очищення і мінімізацією втрат зерна.

Одним із найважливіших елементів будь-якої сільгосптехніки є привід для підвісного обладнання. Сила передається, як правило, через гідравлічні шланги під високим тиском. Швидкість реакції і надійність - їх найважливіші характеристики.

Лідируючу позицію на світовому ринку займають John Deere, Case, Claas, Deutz, Fendt, New Holland.

Додано в обрані
Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.