Сільськогосподарська техніка


Вид

Сучасна сільськогосподарська техніка дозволяє здійснювати повний цикл операцій, максимально механізуючи роботу. Вона дає можливість знизити загальні витрати на одиницю продукції і прискорити процес виробництва.

За призначенням сільгоспмашини поділяються на землеробські машини (комбайни, трактори, плуги тощо) та тваринницьке обладнання, а також лісозаготівельну техніку.

Більшість всіх сільськогосподарських операцій виконує трактор. Його перевагами є маневреність, наявність валу відбору потужності для підвісного обладнання і причіпний пристрій для перевезення напівпричепів і причепів. Попереду до трактора може підвішуватись відвал. Найбільшого поширення набули середні трактори з потужністю близько 100 к.с. і компактними вимірами. Це обумовлено обмеженими просторами фермерських господарств, доріг у лісових зонах, садах.

Серед причіпного обладнання можна виокремити

  • плуги, борони, культиватори, що використовуються для механічної обробки ґрунту;
  • сівалки, техніку для внесення в ґрунт добрив і розпилення хімікатів;
  • техніку для підготовки та збирання врожаю, наприклад косарки, сіноворушилки.

Самопересувною технікою для збирання кормів та врожаю є комбайни та прес-підбирач. Сучасний комбайн - це високотехнологічна сільгоспмашина із закритою і кондиційованою кабіною. Розташований в ній пульт керування і контролю дозволяє зчитувати показники і фіксувати несправності будь-якого функціонального елемента. Цінність зернозбирального комбайна визначається ступенем очищення і мінімізацією втрат зерна.

Одним із найважливіших елементів будь-якої сільгосптехніки є привід для підвісного обладнання. Сила передається, як правило, через гідравлічні шланги під високим тиском. Швидкість реакції і надійність - їх найважливіші характеристики.

Лідируючу позицію на світовому ринку займають John Deere, Case, Claas, Deutz, Fendt, New Holland.

Провідні продавці
Raiffeisen Technik Grasdorf GmbH
FLOTILO sp. z o.o. sp. k.
FLOTILO sp. z o.o. sp. k.
Sensenberger Agrar-Technik
comrowa Technik Agent
comrowa Technik Agent
LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.
LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.
Schlieper für Landmaschinen GmbH
Schlieper für Landmaschinen GmbH

Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.