Сільськогосподарська техніка


Вид
Дивись також:

Сучасна сільськогосподарська техніка дозволяє здійснювати повний цикл операцій, максимально механізуючи роботу. Вона дає можливість знизити загальні витрати на одиницю продукції і прискорити процес виробництва.

За призначенням сільгоспмашини поділяються на землеробські машини (комбайни, трактори, плуги тощо) та тваринницьке обладнання, а також лісозаготівельну техніку.

Більшість всіх сільськогосподарських операцій виконує трактор. Його перевагами є маневреність, наявність валу відбору потужності для підвісного обладнання і причіпний пристрій для перевезення напівпричепів і причепів. Попереду до трактора може підвішуватись відвал. Найбільшого поширення набули середні трактори з потужністю близько 100 к.с. і компактними вимірами. Це обумовлено обмеженими просторами фермерських господарств, доріг у лісових зонах, садах.

Серед причіпного обладнання можна виокремити

  • плуги, борони, культиватори, що використовуються для механічної обробки ґрунту;
  • сівалки, техніку для внесення в ґрунт добрив і розпилення хімікатів;
  • техніку для підготовки та збирання врожаю, наприклад косарки, сіноворушилки.

Самопересувною технікою для збирання кормів та врожаю є комбайни та прес-підбирач. Сучасний комбайн - це високотехнологічна сільгоспмашина із закритою і кондиційованою кабіною. Розташований в ній пульт керування і контролю дозволяє зчитувати показники і фіксувати несправності будь-якого функціонального елемента. Цінність зернозбирального комбайна визначається ступенем очищення і мінімізацією втрат зерна.

Одним із найважливіших елементів будь-якої сільгосптехніки є привід для підвісного обладнання. Сила передається, як правило, через гідравлічні шланги під високим тиском. Швидкість реакції і надійність - їх найважливіші характеристики.

Лідируючу позицію на світовому ринку займають John Deere, Case, Claas, Deutz, Fendt, New Holland.

By clicking any link or object on this website, you unconditionally agree and authorize us to process your personal data, including the use of cookies and other tracking technologies. It is implemented to enhance and personalize your experience on this website, other our websites and websites of third-party advertisers cooperating with us. Our partnering companies may also store cookies on your device or use similar technologies to collect and process the personal information. Learn more about how we treat your private information.