Новий Самоскид причіп Cargo Compact haaksysteem на продаж, ID: 11060353
Знайти Самоскиди причепиПерейти до оголошень Самоскиди причепи
Оголошення в архіві

Оголошення видалене з нашої бази даних. Ви можете замовити: Cargo Compact haaksysteem

Заявка на техніку
Bідкрити каталог
Оголошення Самоскид причіп Cargo Compact haaksysteem більше недоступне, але ми знайшли схожі пропозиції (9)
Пропозиції схожі на :
Cargo Compact haaksysteem - Самоскид причіп: фото 1
Cargo Compact haaksysteem - Самоскид причіп: фото 2
Cargo Compact haaksysteem - Самоскид причіп: фото 3
Cargo Compact haaksysteem - Самоскид причіп: фото 4
Cargo Compact haaksysteem - Самоскид причіп: фото 5
Переглянути всі фото (6)

Cargo Compact haaksysteem

Самоскид причіп
Новий2-вісний
Новий
Нідерланди, Goudriaan
Опубліковано: 2міс. Номер оголошення NN0236
Ціна за запитом
Новий2-вісний
Новий
Нідерланди, Goudriaan
Форма для контакту
Zandt Cargo TAT-K110 3 seitenkipper Including Ramps! - Самоскид причіп: фото 1
Zandt Cargo TAT-K110 3 seitenkipper Including Ramps! - Самоскид причіп: фото 2
Zandt Cargo TAT-K110 3 seitenkipper Including Ramps! - Самоскид причіп: фото 3
Zandt Cargo TAT-K110 3 seitenkipper Including Ramps! - Самоскид причіп: фото 4
Zandt Cargo TAT-K110 3 seitenkipper Including Ramps! - Самоскид причіп: фото 5
Переглянути всі фото (13)

Zandt Cargo TAT-K110 3 seitenkipper Including Ramps!

Самоскид причіп
20132-віснийВантажопідйомність: 8860 кгПовна вага: 11900 кг
Нідерланди, Almelo
Опубліковано: 16дн.Номер оголошення 520

8 500EUR

Ціна без ПДВ

  • ≈ 441 084 UAH
  • ≈ 9 845 USD
20132-віснийВантажопідйомність: 8860 кгПовна вага: 11900 кг
Нідерланди, Almelo
Форма для контакту
Запросити всі фотографії

5 995EUR

Ціна з ПДВ

ПДВ 19%

  • ≈ 311 094 UAH
  • ≈ 6 944 USD
Німеччина, Hülchrath
Форма для контакту
Brian James Trailer CarGO Tipper 400x200x30cm elektro Pendelklappe blackline LED 3500kg Tandem - Самоскид причіп: фото 1
Brian James Trailer CarGO Tipper 400x200x30cm elektro Pendelklappe blackline LED 3500kg Tandem - Самоскид причіп: фото 2
Brian James Trailer CarGO Tipper 400x200x30cm elektro Pendelklappe blackline LED 3500kg Tandem - Самоскид причіп: фото 3
Brian James Trailer CarGO Tipper 400x200x30cm elektro Pendelklappe blackline LED 3500kg Tandem - Самоскид причіп: фото 4
Brian James Trailer CarGO Tipper 400x200x30cm elektro Pendelklappe blackline LED 3500kg Tandem - Самоскид причіп: фото 5
Переглянути всі фото (9)

11 590EUR

Ціна з ПДВ

ПДВ 19%

  • ≈ 601 431 UAH
  • ≈ 13 424 USD
Німеччина, Hülchrath
Форма для контакту
Brian James Cargo Tipper 526 Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 1
Brian James Cargo Tipper 526 Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 2
Brian James Cargo Tipper 526 Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 3
Brian James Cargo Tipper 526 Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 4
Brian James Cargo Tipper 526 Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 5
Переглянути всі фото (7)

Brian James Cargo Tipper 526 Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to.

Самоскид причіп
Новий20222-віснийВантажопідйомність: 2500 кгПовна вага: 3500 кг
Новий
Німеччина, Neu-Ulm
Опубліковано: 2міс. Номер оголошення BJT-526-3116-35-2-12-PK-2022-05

9 299EUR

  • ≈ 482 546 UAH
  • ≈ 10 771 USD
Новий20222-віснийВантажопідйомність: 2500 кгПовна вага: 3500 кг
Новий
Німеччина, Neu-Ulm
Форма для контакту
Brian James Trailer CarGO Tipper 2 elektrisch 360x195x30cm Stahlbordwände Pendel 12" Tridem 3,5t on - Самоскид причіп: фото 1
Brian James Trailer CarGO Tipper 2 elektrisch 360x195x30cm Stahlbordwände Pendel 12" Tridem 3,5t on - Самоскид причіп: фото 2
Brian James Trailer CarGO Tipper 2 elektrisch 360x195x30cm Stahlbordwände Pendel 12" Tridem 3,5t on - Самоскид причіп: фото 3
Brian James Trailer CarGO Tipper 2 elektrisch 360x195x30cm Stahlbordwände Pendel 12" Tridem 3,5t on - Самоскид причіп: фото 4
Brian James Trailer CarGO Tipper 2 elektrisch 360x195x30cm Stahlbordwände Pendel 12" Tridem 3,5t on - Самоскид причіп: фото 5
Переглянути всі фото (7)

Brian James Trailer CarGO Tipper 2 elektrisch 360x195x30cm Stahlbordwände Pendel 12" Tridem 3,5t on

Самоскид причіп
Вантажопідйомність: 2328 кгПовна вага: 3500 кг
Німеччина, Hülchrath

8 999EUR

Ціна з ПДВ

ПДВ 19%

  • ≈ 466 978 UAH
  • ≈ 10 423 USD
Вантажопідйомність: 2328 кгПовна вага: 3500 кг
Німеччина, Hülchrath
Форма для контакту
Brian James Cargo Tipper 2, Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 1
Brian James Cargo Tipper 2, Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 2
Brian James Cargo Tipper 2, Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 3
Brian James Cargo Tipper 2, Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 4
Brian James Cargo Tipper 2, Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 5
Переглянути всі фото (14)

Brian James Cargo Tipper 2, Heckkipper 526-3116-35-2-12, 3100 x 1600 x 300 mm, 3,5 to.

Самоскид причіп
Новий20232-віснийВантажопідйомність: 2500 кгПовна вага: 3500 кг
Новий
Німеччина, Neu-Ulm
Опубліковано: 2міс. Номер оголошення BJT-526-3116-35-2-12-BW-2024-01aktion

10 500EUR

  • ≈ 544 869 UAH
  • ≈ 12 162 USD
Новий20232-віснийВантажопідйомність: 2500 кгПовна вага: 3500 кг
Новий
Німеччина, Neu-Ulm
Форма для контакту
Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-4020-35-3-12, 4000 x 2000 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 1
Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-4020-35-3-12, 4000 x 2000 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 2
Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-4020-35-3-12, 4000 x 2000 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 3
Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-4020-35-3-12, 4000 x 2000 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 4
Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-4020-35-3-12, 4000 x 2000 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 5
Переглянути всі фото (9)

Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-4020-35-3-12, 4000 x 2000 x 300 mm, 3,5 to.

Самоскид причіп
Новий20223-віснийВантажопідйомність: 2350 кгПовна вага: 3500 кг
Новий
Німеччина, Neu-Ulm
Опубліковано: 2міс. Номер оголошення BJT-526-4020-35-3-12-2025-05aktion

12 300EUR

  • ≈ 638 275 UAH
  • ≈ 14 247 USD
Новий20223-віснийВантажопідйомність: 2350 кгПовна вага: 3500 кг
Новий
Німеччина, Neu-Ulm
Форма для контакту
Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-3620-35-3-12, 3600 x 2000 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 1
Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-3620-35-3-12, 3600 x 2000 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 2
Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-3620-35-3-12, 3600 x 2000 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 3
Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-3620-35-3-12, 3600 x 2000 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 4
Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-3620-35-3-12, 3600 x 2000 x 300 mm, 3,5 to. - Самоскид причіп: фото 5
Переглянути всі фото (9)

Brian James Cargo Tipper Heckkipper 3-achs, 526-3620-35-3-12, 3600 x 2000 x 300 mm, 3,5 to.

Самоскид причіп
Новий20233-віснийВантажопідйомність: 2400 кгПовна вага: 3500 кг
Новий
Німеччина, Neu-Ulm
Опубліковано: 2міс. Номер оголошення BJT-526-3620-35-3-12-2023-01

11 000EUR

  • ≈ 570 815 UAH
  • ≈ 12 741 USD
Новий20233-віснийВантажопідйомність: 2400 кгПовна вага: 3500 кг
Новий
Німеччина, Neu-Ulm
Форма для контакту

Новий Самоскид причіп Cargo Compact haaksysteem

Переглянути схожі
Хм, здається, товар проданий
Новий Самоскид причіп Cargo Compact haaksysteem: фото 1

Знайдіть нові пропозиції в каталозі

Bідкрити каталог
zoom in
Новий Самоскид причіп Cargo Compact haaksysteem: фото 1
See what's in stock now
ПРОДАНО

The seller didn't indicate the price

Це оголошення зберігається в архіві для довідки (характеристики, типова ціна). На сайті немає застарілих оголошень — усі актуальні варіанти можна знайти нижче.

Номер оголошення

NN0236
Новий

Cтан

новий
Власна вага

2750 кг
Місце знаходження

Нідерланди, De Hoogt 1a 2977 LA Goudriaan (Region: Zuid-Holland) Netherlands
Шасі/підвіска
Кількість осей

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

ПРОДАНО

The seller didn't indicate the price

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Унікальні пропозиції за найнижчими цінами!

Ви також можете розмістити оголошення про пошук, і ми надішлемо ваш запит тисячам продавців.
Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та обробку ваших персональних даних. Докладніше
t1 old test archive
t1 test archive - Trailer
t1 test archive - AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.