Новий Навісне обладнання Dynapac CA612 на продаж, ID: 10907664
Знайти Навісне обладнанняПерейти до оголошень Навісне обладнання
Оголошення в архіві

Оголошення видалене з нашої бази даних. Ви можете замовити: Dynapac CA612

Заявка на техніку
Bідкрити каталог
Оголошення Навісне обладнання Dynapac CA612 більше недоступне, але ми знайшли схожі пропозиції (6)
Пропозиції схожі на :
Dynapac CA612 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Dynapac CA612 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Dynapac CA612 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Dynapac CA612 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Dynapac CA612 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (12)

Dynapac CA612

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 11дн.Номер оголошення 907152

7 750EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 396 424 UAH
  • ≈ 8 823 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Dynapac CA302 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Dynapac CA302 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Dynapac CA302 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Dynapac CA302 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Dynapac CA302 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (12)

Dynapac CA302

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 11дн.Номер оголошення 907149

7 750EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 396 424 UAH
  • ≈ 8 823 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Dynapac CA3500 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Dynapac CA3500 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Dynapac CA3500 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Dynapac CA3500 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Dynapac CA3500 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (12)

Dynapac CA3500

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 11дн.Номер оголошення 907151

7 750EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 396 424 UAH
  • ≈ 8 823 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Dynapac CA362 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Dynapac CA362 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Dynapac CA362 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Dynapac CA362 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Dynapac CA362 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (12)

Dynapac CA362

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 11дн.Номер оголошення 907155

7 750EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 396 424 UAH
  • ≈ 8 823 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Dynapac CA512 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Dynapac CA512 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Dynapac CA512 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Dynapac CA512 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Dynapac CA512 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (12)

Dynapac CA512

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 11дн.Номер оголошення 907142

7 750EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 396 424 UAH
  • ≈ 8 823 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Dynapac CA512 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Dynapac CA512 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Dynapac CA512 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Dynapac CA512 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Dynapac CA512 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (12)

Dynapac CA512

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 11дн.Номер оголошення 907148

7 750EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 396 424 UAH
  • ≈ 8 823 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту

Новий Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка Dynapac CA612

Переглянути схожі
Хм, здається, товар проданий
Новий Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка Dynapac CA612: фото 1

Знайдіть нові пропозиції в каталозі

Bідкрити каталог
zoom in
Новий Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка Dynapac CA612: фото 1
See what's in stock now
ПРОДАНО

7 750EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 396 424 UAH
  • ≈ 8 823 USD

12 Лютий 2026

Це оголошення зберігається в архіві для довідки (характеристики, типова ціна). На сайті немає застарілих оголошень — усі актуальні варіанти можна знайти нижче.

Номер оголошення

907152
Рік випуску

Новий

Cтан

новий
Власна вага

1550 кг
Місце знаходження

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

ПРОДАНО

7 750EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 396 424 UAH
  • ≈ 8 823 USD

12 Лютий 2026

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - Smitma B.V.