Новий Навісне обладнання Cat D6T на продаж, ID: 9490666
Знайти CATERPILLARПерейти до оголошень CATERPILLAR
Оголошення в архіві

Оголошення видалене з нашої бази даних. Ви можете замовити: Cat D6T

Заявка на техніку
Bідкрити каталог
Оголошення Навісне обладнання Cat D6T більше недоступне, але ми знайшли схожі пропозиції (10)
Пропозиції схожі на :
Cat D6T - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Cat D6T - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Cat D6T - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Cat D6T - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Cat D6T - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (8)

Cat D6T

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 8дн.Номер оголошення 903428

8 000EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 408 257 UAH
  • ≈ 9 104 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Cat D6H - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Cat D6H - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Cat D6H - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Cat D6H - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Cat D6H - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (8)

Cat D6H

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 8дн.Номер оголошення 903426

8 000EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 408 257 UAH
  • ≈ 9 104 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Cat D6R - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Cat D6R - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Cat D6R - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Cat D6R - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Cat D6R - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (8)

Cat D6R

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 8дн.Номер оголошення 903427

8 000EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 408 257 UAH
  • ≈ 9 104 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Cat D6T2 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Cat D6T2 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Cat D6T2 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Cat D6T2 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Cat D6T2 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (10)

Cat D6T2

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 9дн.Номер оголошення 906378

8 650EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 441 428 UAH
  • ≈ 9 843 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Cat D6M - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Cat D6M - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Cat D6M - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Cat D6M - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Cat D6M - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (7)

Cat D6M

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 8дн.Номер оголошення 903430

7 700EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 392 947 UAH
  • ≈ 8 762 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Cat D6N - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Cat D6N - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Cat D6N - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Cat D6N - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Cat D6N - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (7)

Cat D6N

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 8дн.Номер оголошення 903429

7 700EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 392 947 UAH
  • ≈ 8 762 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Cat Boom 330D - 336D - 336E - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Cat Boom 330D - 336D - 336E - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Cat Boom 330D - 336D - 336E - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Cat Boom 330D - 336D - 336E - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Cat Boom 330D - 336D - 336E - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (8)

Cat Boom 330D - 336D - 336E

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 13дн.Номер оголошення 905385

7 750EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 395 499 UAH
  • ≈ 8 819 USD
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Cat D6 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Cat D6 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Cat D6 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Cat D6 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Cat D6 - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (8)

Cat D6

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 9дн.Номер оголошення 906471

8 900EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 454 186 UAH
  • ≈ 10 128 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Cat D5 NG - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Cat D5 NG - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Cat D5 NG - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Cat D5 NG - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Cat D5 NG - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (7)

Cat D5 NG

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 8дн.Номер оголошення 903432

7 700EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 392 947 UAH
  • ≈ 8 762 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту
Cat D5H - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 1
Cat D5H - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 2
Cat D5H - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 3
Cat D5H - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 4
Cat D5H - Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка: фото 5
Переглянути всі фото (7)

Cat D5H

Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Опубліковано: 8дн.Номер оголошення 903431

7 700EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 392 947 UAH
  • ≈ 8 762 USD
Новий2026
Новий
Нідерланди, Venlo
Форма для контакту

Новий Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка Cat D6T

Переглянути схожі
Хм, здається, товар проданий
Новий Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка Cat D6T: фото 1

Знайдіть нові пропозиції в каталозі

Bідкрити каталог
zoom in
Новий Навісне обладнання в категорії Будівельна техніка Cat D6T: фото 1
See what's in stock now
ПРОДАНО

8 000EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 408 257 UAH
  • ≈ 9 104 USD

1 Лютий 2025

Це оголошення зберігається в архіві для довідки (характеристики, типова ціна). На сайті немає застарілих оголошень — усі актуальні варіанти можна знайти нижче.

Марка

Номер оголошення

903428
Рік випуску

Новий

Cтан

новий
Власна вага

1750 кг
Місце знаходження

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

ПРОДАНО

8 000EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 408 257 UAH
  • ≈ 9 104 USD

1 Лютий 2025

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - Smitma B.V.