Mercedes-Benz


Mercedes-Benz – марка, що входить в міжнародний автомобільний концерн Daimler AG зі штабквартирою в Штуттгарті (Німеччина). Є другим за обсягами продажів вантажівок. Daimler AG також виробляє автобуси, двигуни і надає фінансові послуги. До складу концерну входять такі підрозділи:

  • Mercedes-Benz Cars Group: виробництво легкових автомобілів під марками Mercedes-Benz, Mercedes-AMG, Smart.
  • Daimler Trucks Group: виробництво великотоннажних вантажівок і автобусів, двигунів під марками Mercedes-Benz. Крім того, північноамериканський підрозділ Daimler Trucks North America LLC є найбільшим виробником великотоннажних вантажівок на північноамериканському континенті з такими провідними марками як Freightliner, Detroit Diesel, Sterling Trucks, Thomas Built Buses, Western Star Trucks. До групи з виробництва вантажівок і автобусів входить також Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation.
  • Mercedes-Benz Vans Group: виробництво малотоннажних вантажівок під маркою Mercedes-Benz.
  • Daimler Buses Group займається виробництвом автобусів під марками Mercedes-Benz, Orion Bus Industries, Setra.

Крім того, одним з найважливіших підрозділів, що сприяють продажам, є Daimler Financial Services, що включає Mercedes-Benz Bank AG, Mercedes-Benz Financial, Daimler Truck Financial, Daimler Fleet Management GmbH.

Станом на 2013 р. концерну Daimler AG належать також частки у BharatBenz, Denza, KAMAZ, Beijing Automotive Group, Tesla Motors, Renault-Nissan Alliance.

Власне Mercedes-Benz є ключовою маркою, об'єднуючою великотоннажні, середньотонажні, малотоннажні вантажівки, комерційні автомобілі, автобуси на відповідних платформах вантажівок, а також легкові автомобілі. Виробництво Mercedes-Benz включає в себе повний цикл - від розробки двигунів до фарбування.

Історія

Історія марки Mercedes-Benz розпочинається з 1883 р. і 1890 р., із заснування двох незалежних фірм Benz & Cie і Daimler Motoren Gesellschaft відповідно. До їх злиття автомобілі компанії Benz вироблялися під маркою Benz, а автомобілі компанії Daimler під маркою Mercedes. З 1926 р., після об'єднання двох компаній, автомобілі виробляються під маркою Mercedes-Benz. З цього моменту ведеться історія компанії Daimler-Benz AG, яка пережила фізичне знищення в 1944 р. під бомбардуваннями союзників і була відновлена в 1946 р.

B 1998 р. після злиття з Chrysler компанія стала називатися DaimlerChrysler AG, а після продажу підрозділу Chrysler в 2007 р. - лише Daimler AG. Однак основною автомобільної маркою залишається Mercedes-Benz.

Вантажівки марки Mercedes випускаються з 1 жовтня 1896 р. (Daimler Motoren Gesellschaft). Daimler-Benz з 1926 р. виробляв 3-5-тонні вантажівки. У повоєнний час виробництво вантажівок було розширено.

Вантажівки із кубічними кабінами почали виготовлятися з 1965 р. в Верті (Wörth) у трьох модифікаціях: з загальною масою 6-11 тонн, 8-15 тонн, 15-22 тонни. З 1984 р. до 1998 р. почав формуватися дизайн сучасного покоління вантажівок. З 1998 р. випускаються поточні моделі Actros, Atego, Axor, Antos і Arocs. Основним місцем виробництва з 1965 р. залишається німецьке місто Верт (Wörth), де здійснюється кінцева збірка моделей Actros, Atego, Axor, Econic, Zetros і Unimog. До 2012-2013 рр. всі моделі були модернізовані, і в світ вийшло їх друге покоління.

Mercedes-Benz Atego
Mercedes-Benz Atego
Mercedes-Benz Actros
Mercedes-Benz Actros
Mercedes-Benz Antos
Mercedes-Benz Antos
Mercedes-Benz Arocs
Mercedes-Benz Arocs
Mercedes-Benz Unimog
Mercedes-Benz Unimog
Mercedes-Benz Zetros
Mercedes-Benz Zetros
Mercedes-Benz Econic
Mercedes-Benz Econic

Atego

Модель Atego являє собою легку вантажівку з корисною масою від 6,5 до 15 тонн, що оснащується чотири-і шестициліндровими двигунами серії 904 і 906 відповідно з потужністю від 90 до 240 кВт, п'яти і шестиступінчастими КПП.

Actros

Модель Actros - це важкоатлет серед вантажівок Mercedes-Benz. Модель випускається з 1996 р. з оновленнями. У 2011 р. вийшло друге покоління цих тягачів. Перше покоління з 1996 р. до 2011 р. оснащувалося двигунами від 230 до 480 кВт і загальною масою до 41 тонни. Друге покоління оснащується двигунами класу ЄВРО 6 потужністю від 175 до 460 кВт і загальною масою до 44 тонн. Двигуни відповідають стандартам ЄВРО 5 та ЄВРО 6 для вантажівок і дозволяють економити відповідно до 7% і 5% палива в порівнянні з попередниками. Вантажівки обладнуються АКПП Mercedes PowerShift 3.

Axor, Antos, Arocs

Модель Axor являє собою середньотоннажну вантажівку, що займає нішу між Actros і Atego. Обладнана шестициліндровими двигунами з потужністю від 170 до 315 кВт. Вона створена для пересування як у міському та регіональному, так і в магістральному циклі. Загальна маса варіюється від 18 до 26 тонн.

Його спеціальні модифікації Antos і Arocs вийшли в 2012 р. і оснащуються двигунами ЄВРО 6. Модель Antos застосовується в дистрибуції важких вантажів. Модель Arocs застосовується для робіт в комунальному та сільському господарстві в комплектації з навісним обладнанням та спеціальними шинами.

Unimog

Модель Unimog являє собою повнопривідну малотоннажну вантажівку або дослівно універсальний моторний апарат ("Universal-Motor-Gerät"). Він призначений для застосування в сільському господарстві, для комунальних і будівельних служб і військового застосування та інших областях поза межами автомобільних доріг.

Zetros

Модель Zetros - це спеціальна серія вантажівок для важкого позашляхового застосування. Вона являє собою повнопривідну капотну вантажівку з колісною формулою 4х4 або 6х6. Модель була представлена в 2008 р. на Паризькому автосалоні. Після цього основним замовником був Бундесвер (збройні сили ФРН). Серійно оснащується дизельним мотором OM 926 LA об'ємом 7,2 літри потужністю 240 кВт і 9 ступінчастою механічною коробкою передач. Відповідає екологічним вимогам ЄВРО 3 або ЄВРО 5.

Econic

Модель Econic являє собою модифіковану кабінну вантажівку з дуже низькою посадкою, розроблену Sachsenring AG для комунальних служб або аеропортів. Загальна маса становить від 18 до 26 тонн. Дана модель може оснащуватися газовим або гібридним двигуном.

Comments

Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.