Купити Комунальна/ Спеціальна техніка б/у та нові. Найнижчі ціни на Комунальна/ Спеціальна техніка від кращих дилерів Європи на Truck1 Україна
Україна - Українська | EUR
00
Вхід / Реєстрація
Каталог
Продати
Розмістити оголошення
Комунальною технікою вважають машини, що беруть участь у забезпеченні життєдіяльності міського господарства, доріг та іншої інфраструктури, наприклад, кабельних і телефонних ліній, ліній електропередач. Комунальні автомобілі або техніка в цілому класифікується відповідно до функцій: вивезення сміття, прибирання та очищення вулиць, обробка та спилювання дерев, вивезення твердих або рідких комунально-побутових відходів. Змінюється їх конфігурація, навісне та спеціальне обладнання, тип основного і додаткового приводу, а також потужність силового агрегату. Виділяють ущільнювачі відходів, машини для очищення каналізаційних мереж, машини для перекачування забрудненої води, поливальні і мийні, аварійно-ремонтні машини, автоцистерни для рідких відходів, сміттєзбиральні машини (включаючи вакуумно-прибиральні машини), машини для розподілу протиожеледних матеріалів, каналопромивальні машини, автопідйомники. Існують також особливі розробки за замовленням, що відповідають за конкретну задачу. Поява і розвиток комунальної техніки можна співвіднести з промисловою революцією та зростанням міського населення. Саме виникаючі проблеми антисанітарії, гігієни, безпеки дорожнього руху висувають все більш суворі вимоги до дизайнерів та конструкторів комунально-побутових машин. На сучасному етапі для цього використовується, як правило, базова середньотоннажна або малотоннажна вантажівка, здатна легко і маневрено рухатися в місті. Сміттєвози виробляються на платформі вантажівок MAN TGS, Volvo FM, FL, DAF 75, Mercedes Benz Atego. Вони мають колісну формулу 6х4, 6х6 і оснащуються дизельними двигунами від 230 до 330 к.с. Їх вантажопідйомність становить близько 15 тонн. Дуже часто вони оснащуються ущільнювальною установкою, що дозволяє максимально використовувати корисний простір контейнера. Іншим поширеним видом комунальних машин є машини для прибирання вулиць. Вони дуже різноманітні за технічними характеристиками: з моторами до 200 к.с. з вантажопідйомністю до 10 тонн. Відмінною конструкційною особливістю збиральних машин є фронтально розташовані підвісні циркулярні щітки, які подають сміття в контейнер. Такі щітки можуть розташовуватися також поперечно в середній частині вантажівки.
Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.