2023 Рік Інша техніка купити на Truck1 Україна!

Інша техніка
2023 Рік

Знайдено результатів: 120
в лізинг
Потрібно більше параметрів фільтрації?
Сортувати за
Сортувати за
Релевантністю
Датою - почати з нових
Датою - почати зі старих
Ціною - почати з дешевих
Ціною - почати з дорогих
Рік виробництва - почати з нових
Рік виробництва - почати зі старих
Моделлю
1 / 6
Сортувати за
Сортувати за
Релевантністю
Датою - почати з нових
Датою - почати зі старих
Ціною - почати з дешевих
Ціною - почати з дорогих
Рік виробництва - почати з нових
Рік виробництва - почати зі старих
Моделлю
2023
Ford Focus IV Ford Focus 1.5-115KM Automat Bogate Wyposażenie 36500km Model 2024 - Універсал: фото 1
Ford Focus IV Ford Focus 1.5-115KM Automat Bogate Wyposażenie 36500km Model 2024 - Універсал: фото 2
Ford Focus IV Ford Focus 1.5-115KM Automat Bogate Wyposażenie 36500km Model 2024 - Універсал: фото 3
Ford Focus IV Ford Focus 1.5-115KM Automat Bogate Wyposażenie 36500km Model 2024 - Універсал: фото 4
Ford Focus IV Ford Focus 1.5-115KM Automat Bogate Wyposażenie 36500km Model 2024 - Універсал: фото 5
Переглянути всі фото (25)

Ford Focus IV Ford Focus 1.5-115KM Automat Bogate Wyposażenie 36500km Model 2024

Універсал
202336508 км
Пошкоджений
Польща, Syców
Опубліковано: 26дн.

10 472EUR

  • ≈ 534 023 UAH
  • ≈ 11 906 USD
202336508 км
Damaged
Польща, Syców
Форма для контакту
Tracteur routier DAF XG480FT (2023-321.503 km) - Інша техніка: фото 1
Tracteur routier DAF XG480FT (2023-321.503 km) - Інша техніка: фото 2
Tracteur routier DAF XG480FT (2023-321.503 km) - Інша техніка: фото 3
Tracteur routier DAF XG480FT (2023-321.503 km) - Інша техніка: фото 4
Tracteur routier DAF XG480FT (2023-321.503 km) - Інша техніка: фото 5
Переглянути всі фото (39)

Tracteur routier DAF XG480FT (2023-321.503 km)

Інша техніка
2023321503 км
Бельгія, Waremme
Опубліковано: 2ч. Номер оголошення 014487-005
Аукціон
2023321503 км
Бельгія, Waremme
Форма для контакту
Запросити всі фотографії

Lyftok 1500 kg Lyftonline

Інша техніка
2023
Швеція, Nacka Strand
Опубліковано: 3ч. Номер оголошення O-000012630
Аукціон
2023
Швеція, Nacka Strand
Форма для контакту
Ziegler Ziegler Disc master PRO 6001 - Інша техніка: фото 1
Ziegler Ziegler Disc master PRO 6001 - Інша техніка: фото 2
Ziegler Ziegler Disc master PRO 6001 - Інша техніка: фото 3
Ziegler Ziegler Disc master PRO 6001 - Інша техніка: фото 4
Ziegler Ziegler Disc master PRO 6001 - Інша техніка: фото 5
Переглянути всі фото (36)

Ziegler Ziegler Disc master PRO 6001

Інша техніка
2023
Данія, Albertslund
Опубліковано: 4ч.
Аукціон
2023
Данія, Albertslund
MINI BUS JACSUNRAY 16+1 - Інша техніка: фото 1
MINI BUS JACSUNRAY 16+1 - Інша техніка: фото 2
MINI BUS JACSUNRAY 16+1 - Інша техніка: фото 3
MINI BUS JACSUNRAY 16+1 - Інша техніка: фото 4
MINI BUS JACSUNRAY 16+1 - Інша техніка: фото 5
Переглянути всі фото (12)

MINI BUS JACSUNRAY 16+1

Інша техніка
2023
Чилі, Talca
Опубліковано: 5ч.

23 757EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 211 497 UAH
  • ≈ 27 010 USD
2023
Чилі, Talca
Форма для контакту
Kia Ceed 1.5 T-GDI M Kombi - Універсал: фото 1
Kia Ceed 1.5 T-GDI M Kombi - Універсал: фото 2
Kia Ceed 1.5 T-GDI M Kombi - Універсал: фото 3
Kia Ceed 1.5 T-GDI M Kombi - Універсал: фото 4
Kia Ceed 1.5 T-GDI M Kombi - Універсал: фото 5
Переглянути всі фото (50)

Kia Ceed 1.5 T-GDI M Kombi

Універсал
2023182772 км
Польща, Mysłowice
Опубліковано: 9ч.
Аукціон
2023182772 км
Польща, Mysłowice
Форма для контакту
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 1
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 2
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 3
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 4
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 5
Переглянути всі фото (50)

BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan

Седан
2023200570 км
Польща, Baranowo
Опубліковано: 9ч.
Аукціон
2023200570 км
Польща, Baranowo
Форма для контакту
Volvo XC 60 XC60 B4 D AWD Core aut SUV - Позашляховик: фото 1
Volvo XC 60 XC60 B4 D AWD Core aut SUV - Позашляховик: фото 2
Volvo XC 60 XC60 B4 D AWD Core aut SUV - Позашляховик: фото 3
Volvo XC 60 XC60 B4 D AWD Core aut SUV - Позашляховик: фото 4
Volvo XC 60 XC60 B4 D AWD Core aut SUV - Позашляховик: фото 5
Переглянути всі фото (50)

Volvo XC 60 XC60 B4 D AWD Core aut SUV

Позашляховик
2023186584 км
Польща, Ożarów
Опубліковано: 9ч.
Аукціон
2023186584 км
Польща, Ożarów
Форма для контакту
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 1
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 2
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 3
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 4
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 5
Переглянути всі фото (50)

BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan

Седан
202334416 км
Польща, Baranowo
Опубліковано: 9ч.
Аукціон
202334416 км
Польща, Baranowo
Форма для контакту
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 1
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 2
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 3
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 4
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 5
Переглянути всі фото (6)

BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan

Седан
202394852 км
Польща, Baranowo
Опубліковано: 9ч.
Аукціон
202394852 км
Польща, Baranowo
Форма для контакту
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 1
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 2
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 3
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 4
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 5
Переглянути всі фото (50)

BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan

Седан
2023110352 км
Польща, Baranowo
Опубліковано: 9ч.
Аукціон
2023110352 км
Польща, Baranowo
Форма для контакту
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 1
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 2
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 3
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 4
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 5
Переглянути всі фото (50)

BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan

Седан
2023102642 км
Польща, Baranowo
Опубліковано: 9ч.
Аукціон
2023102642 км
Польща, Baranowo
Форма для контакту
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 1
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 2
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 3
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 4
BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan - Седан: фото 5
Переглянути всі фото (50)

BMW Seria 3 320 Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G20 Sedan

Седан
202397061 км
Польща, Baranowo
Опубліковано: 9ч.
Аукціон
202397061 км
Польща, Baranowo
Форма для контакту
BMW Seria 3 320 Touring Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G21 Kombi - Універсал: фото 1
BMW Seria 3 320 Touring Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G21 Kombi - Універсал: фото 2
BMW Seria 3 320 Touring Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G21 Kombi - Універсал: фото 3
BMW Seria 3 320 Touring Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G21 Kombi - Універсал: фото 4
BMW Seria 3 320 Touring Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G21 Kombi - Універсал: фото 5
Переглянути всі фото (50)

BMW Seria 3 320 Touring Diesel Mild Hybrid MR`22 E6d/e G21 Kombi

Універсал
2023113086 км
Польща, Baranowo
Опубліковано: 9ч.
Аукціон
2023113086 км
Польща, Baranowo
Форма для контакту
Renault Megane Equilibre Kombi - Універсал: фото 1
Renault Megane Equilibre Kombi - Універсал: фото 2
Renault Megane Equilibre Kombi - Універсал: фото 3
Renault Megane Equilibre Kombi - Універсал: фото 4
Renault Megane Equilibre Kombi - Універсал: фото 5
Переглянути всі фото (50)

Renault Megane Equilibre Kombi

Універсал
2023199017 км
Польща, Nowe Miasto
Опубліковано: 9ч.
Аукціон
2023199017 км
Польща, Nowe Miasto
Форма для контакту
Strautmann szk 1802-h - Інша техніка: фото 1
Strautmann szk 1802-h - Інша техніка: фото 2
Strautmann szk 1802-h - Інша техніка: фото 3
Strautmann szk 1802-h - Інша техніка: фото 4
Strautmann szk 1802-h - Інша техніка: фото 5
Переглянути всі фото (6)

Strautmann szk 1802-h

Інша техніка
2023
Німеччина, Düngstrup
Опубліковано: 20ч. Номер оголошення 46618-IZA8L6V

25 900EUR

  • ≈ 1 320 780 UAH
  • ≈ 29 447 USD
2023
Німеччина, Düngstrup
Форма для контакту
Oehler ol zdk 180 - Інша техніка: фото 1
Oehler ol zdk 180 - Інша техніка: фото 2
Oehler ol zdk 180 - Інша техніка: фото 3

Oehler ol zdk 180

Інша техніка
2023
Німеччина, Schwülper
Опубліковано: 21ч. Номер оголошення 46618-VNMKYUE

27 563EUR

  • ≈ 1 405 586 UAH
  • ≈ 31 337 USD
2023
Німеччина, Schwülper
Форма для контакту
Fliegl tdk 100 vr fox - Інша техніка: фото 1
Fliegl tdk 100 vr fox - Інша техніка: фото 2
Fliegl tdk 100 vr fox - Інша техніка: фото 3
Fliegl tdk 100 vr fox - Інша техніка: фото 4
Fliegl tdk 100 vr fox - Інша техніка: фото 5
Переглянути всі фото (9)

Fliegl tdk 100 vr fox

Інша техніка
2023
Німеччина, Sankt Marein bei Knittelfeld
Опубліковано: 21ч. Номер оголошення 46618-CTFRI8X

17 416EUR

  • ≈ 888 135 UAH
  • ≈ 19 801 USD
2023
Німеччина, Sankt Marein bei Knittelfeld
Форма для контакту
Запросити всі фотографії

Cat G315B/D

Інша техніка
2023
Німеччина, Oberhausen
Опубліковано: 2дн.Номер оголошення GY300694

14 000EUR

  • ≈ 713 935 UAH
  • ≈ 15 917 USD
2023
Німеччина, Oberhausen
Форма для контакту
Iveco Eurocargo 120-210 - Інша техніка: фото 1
Iveco Eurocargo 120-210 - Інша техніка: фото 2
Iveco Eurocargo 120-210 - Інша техніка: фото 3
Iveco Eurocargo 120-210 - Інша техніка: фото 4
Iveco Eurocargo 120-210 - Інша техніка: фото 5
Переглянути всі фото (24)

Iveco Eurocargo 120-210

Інша техніка
202326561 км
Велика Британія, Livingston
Опубліковано: 2дн.Номер оголошення BF23YOW
Аукціон
202326561 км
Велика Британія, Livingston
Форма для контакту
Iveco Eurocargo 120-210 - Інша техніка: фото 1
Iveco Eurocargo 120-210 - Інша техніка: фото 2
Iveco Eurocargo 120-210 - Інша техніка: фото 3
Iveco Eurocargo 120-210 - Інша техніка: фото 4
Iveco Eurocargo 120-210 - Інша техніка: фото 5
Переглянути всі фото (19)

Iveco Eurocargo 120-210

Інша техніка
202349053 км
Велика Британія, Livingston
Опубліковано: 2дн.Номер оголошення BF23YOO
Аукціон
202349053 км
Велика Британія, Livingston
Форма для контакту
1 / 6
123456
Сторінка 1 з 6
T1 new listing page - Інша техніка
Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.