Fruehauf


Компанія Fruehauf Trailer Corporation була заснована в 1918 р. в Детройті (США) і займалася виробництвом і постачанням причепів та напівпричепів до моменту свого банкрутства в 1997 р. Незважаючи на це, деякі філії у Франції, Мексиці, Новій Зеландії, Великобританії продовжують виробництво під маркою FRUEHAUF. Історія будівництва причепів почалася з приватного замовлення причепа для автомобіля Ford T. Згодом компанія розширилася і диверсифікувалась, а також заснувала філії з виробництва і збуту поза межами США.

На сьогоднішній день під маркою FRUEHAUF виробляється наступна продукція.

Британська лінійка

Fruehauf Bathtub
Fruehauf Bathtub
Fruehauf Blower
Fruehauf Blower
Fruehauf Halfpipe
Fruehauf Halfpipe

Самоскидний причіп-контейнер для сипучих вантажів Bathtub виконаний з алюмінію і має вантажопідйомність до 5,7 тонн. Випускається в різних колірних гамах. Може оснащуватися задніми дверима. На борту встановлюється система зважування вантажів, що підвищує зручність для вантажоперевізника. Інновацією у виробництві самоскидів стала форма ванни, що підвищує співвідношення корисне навантаження/витрачені зусилля. Виконується із ступінчастою, прямою і пласкою рамою.

Бічний алюмінієвий самоскид має пласкі зовнішні стінки та ідеально підходить для комплексних перевезень.

Модель Fruehauf Floor виконується із 30 міліметрового сплавного листа в різних версіях. Має місткість від 45 до 145 куб. метрів. Даний самоскидний причіп відрізняється витривалістю і довговічністю.

Причіп Ejector з місткістю до 115 куб.м. призначений для перевезення відходів.

За допомогою Bulk Blower перевозяться великогабаритні або сипучі вантажі з загальною вантажопідйомністю до 6,7 тонн. Він має дах, що максимально забезпечує захист від зовнішнього впливу. Даний причіп виконаний з алюмінію і також має форму ванни, що підвищує співвідношення корисне навантаження/витрачені зусилля.

Модель самоскидного причепа Performance Bathtub дозволяє збільшити корисне навантаження завдяки своїй стійкій ребристій платформі і 8-міліметровій суцільній підлозі.

Halfpipe є найлегшим самоскидальним причепом в лінійці, але завдяки стійкості об'єднує в собі всі якості моделей Fruehauf.

Французька лінійка

Fruehauf MaxiSpeed Mega
MaxiSpeed Mega
Fruehauf LoadRunner
LoadRunner
Fruehauf MultiLoader 150
MultiLoader 150

Напівпричіп лінійки ExpressLiner представляє собою закритий кузов і є досить універсальним рішенням для перевезення різних видів вантажів. У лінійку входить три моделі Tandem вантажопідйомністю 27 – 34т і об'ємом 87 м3.

Лінійку MaxiSpeed складають тентова ні напівпричепи трьох видів: з фіксованою висотою, із змінною висотою, з бічною шторою. Всі моделі мають однакову вантажопідйомність – 34 т.

MultiLiner - це 13 видів напівпричепів-контейнеровозів для абсолютно різних видів перевезених вантажів, як універсальних контейнерів різної ваги (до 38 т) і обсягу, так і вузькоспецифічних, наприклад, для перевезення цистерн з небезпечними рідинами.

Лінійка самоскидних напівпричепів LoadRunner призначена для будівельних робіт. Є модифікація зі спареними колесами для роботи на майданчиках із складними дорожніми умовами.

Напівпричепи-платформи MultiLoader бувають трьох типів - стандартні платформи, для важких вантажів і з низькими бортами. Всі вони обладнані причіпним пристроєм європейського стандарту 120 і 150 мм або більш тонким, 90 мм. Вантажопідйомність становить 27 – 38т.

Comments

Категорія техніки відмічена тегом "Fruehauf"

Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних, включаючи використання файлів cookie та інших технологій відстеження. Це призначено для поліпшення і персоналізації Вашого досвіду використання нашого сайту, інших наших сайтів і сайтів сторонніх рекламодавців, які співпрацюють з нами. Наші партнерські компанії також можуть зберігати файли cookie на Вашому пристрої для збору і обробки особистої інформації. Дізнайтеся більше про те, як ми оброблюємо Вашу особисту інформацію.