IHI 12JX Міні-екскаватор (постачальник: Німеччина) купити на Truck1 Україна! ID: 4176124
Знайти IHIПерейти до оголошень IHI
Оголошення в архіві

Оголошення видалене з нашої бази даних. Ви можете замовити: IHI 12JX

Заявка на техніку
Bідкрити каталог
Оголошення Міні-екскаватор IHI 12JX більше недоступне, але ми знайшли схожі пропозиції (17)
Пропозиції схожі на :
IHI 12JX - Міні-екскаватор: фото 1
IHI 12JX - Міні-екскаватор: фото 2
IHI 12JX - Міні-екскаватор: фото 3
IHI 12JX - Міні-екскаватор: фото 4
IHI 12JX - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (26)

IHI 12JX

Міні-екскаватор
Велика Британія, Omagh
Опубліковано: 27дн.Номер оголошення 100369082
Аукціон
Велика Британія, Omagh
Форма для контакту
Ihi 40JX - Міні-екскаватор: фото 1
Ihi 40JX - Міні-екскаватор: фото 2
Ihi 40JX - Міні-екскаватор: фото 3
Ihi 40JX - Міні-екскаватор: фото 4
Ihi 40JX - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (16)

Ihi 40JX

Міні-екскаватор
19988346 гВласна вага: 4100 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Опубліковано: 30дн.Номер оголошення 59048

11 900EUR

  • ≈ 620 575 UAH
  • ≈ 13 903 USD
19988346 гВласна вага: 4100 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Форма для контакту
Запросити всі фотографії

2015 IHI VXE 12 MINI EXCAVATOR

Міні-екскаватор
2015
Нідерланди, Wetsinge
Опубліковано: 2дн.

1 400EUR

Аукціон
  • ≈ 73 008 UAH
  • ≈ 1 635 USD
2015
Нідерланди, Wetsinge
IHI 55NS - Міні-екскаватор: фото 1
IHI 55NS - Міні-екскаватор: фото 2
IHI 55NS - Міні-екскаватор: фото 3
IHI 55NS - Міні-екскаватор: фото 4
IHI 55NS - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (40)

IHI 55NS

Міні-екскаватор
Німеччина, Dormagen
Опубліковано: 12дн.Номер оголошення 200309505
Аукціон
Німеччина, Dormagen
Форма для контакту
IHI 60NS - Міні-екскаватор: фото 1
IHI 60NS - Міні-екскаватор: фото 2
IHI 60NS - Міні-екскаватор: фото 3
IHI 60NS - Міні-екскаватор: фото 4
IHI 60NS - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (35)

IHI 60NS

Міні-екскаватор
Велика Британія, Omagh
Опубліковано: 13дн.Номер оголошення 100372355
Аукціон
Велика Британія, Omagh
Форма для контакту
IHI IS-7FX - Міні-екскаватор: фото 1
IHI IS-7FX - Міні-екскаватор: фото 2
IHI IS-7FX - Міні-екскаватор: фото 3
IHI IS-7FX - Міні-екскаватор: фото 4
IHI IS-7FX - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (40)

IHI IS-7FX

Міні-екскаватор
Німеччина, Dormagen
Опубліковано: 26дн.Номер оголошення 200311305
Аукціон
Німеччина, Dormagen
Форма для контакту
Ihi 65NS - Міні-екскаватор: фото 1
Ihi 65NS - Міні-екскаватор: фото 2
Ihi 65NS - Міні-екскаватор: фото 3
Ihi 65NS - Міні-екскаватор: фото 4
Ihi 65NS - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (19)

Ihi 65NS

Міні-екскаватор
20135109 гВласна вага: 6500 кг
Нідерланди, Jonkersland
Опубліковано: 1міс.

9 950EUR

  • ≈ 518 884 UAH
  • ≈ 11 625 USD
20135109 гВласна вага: 6500 кг
Нідерланди, Jonkersland
Форма для контакту
IHI 40NS - Міні-екскаватор: фото 1
IHI 40NS - Міні-екскаватор: фото 2
IHI 40NS - Міні-екскаватор: фото 3
IHI 40NS - Міні-екскаватор: фото 4
IHI 40NS - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (39)

IHI 40NS

Міні-екскаватор
2013
Іспанія, Zaragoza
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення 240087733
Аукціон
2013
Іспанія, Zaragoza
Форма для контакту
IHI 55NS - Міні-екскаватор: фото 1
IHI 55NS - Міні-екскаватор: фото 2
IHI 55NS - Міні-екскаватор: фото 3
IHI 55NS - Міні-екскаватор: фото 4
IHI 55NS - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (40)

IHI 55NS

Міні-екскаватор
2013
Німеччина, Dormagen
Опубліковано: 13дн.Номер оголошення 200309506
Аукціон
2013
Німеччина, Dormagen
Форма для контакту
IHI 65NS - Міні-екскаватор: фото 1
IHI 65NS - Міні-екскаватор: фото 2
IHI 65NS - Міні-екскаватор: фото 3
IHI 65NS - Міні-екскаватор: фото 4
IHI 65NS - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (32)

IHI 65NS

Міні-екскаватор
2013
Німеччина, Dormagen
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення 200309032
Аукціон
2013
Німеччина, Dormagen
Форма для контакту
IHI 80 NX - Міні-екскаватор: фото 1
IHI 80 NX - Міні-екскаватор: фото 2
IHI 80 NX - Міні-екскаватор: фото 3
IHI 80 NX - Міні-екскаватор: фото 4
IHI 80 NX - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (35)

IHI 80 NX

Міні-екскаватор
20015245 г
Данія, Albertslund
Аукціон
20015245 г
Данія, Albertslund
IHI 60ns rautateloilla - Міні-екскаватор: фото 1
IHI 60ns rautateloilla - Міні-екскаватор: фото 2
IHI 60ns rautateloilla - Міні-екскаватор: фото 3
IHI 60ns rautateloilla - Міні-екскаватор: фото 4
IHI 60ns rautateloilla - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (17)

IHI 60ns rautateloilla

Міні-екскаватор
20121704 г
Фінляндія, Nivala
Опубліковано: 1міс.

18 000EUR

  • ≈ 938 685 UAH
  • ≈ 21 030 USD
20121704 г
Фінляндія, Nivala
Форма для контакту
Запросити всі фотографії

IHI - 60 NS - MIDI EXCAVATOR

Екскаватор
Бельгія, Oostkamp
Опубліковано: 11дн.

3 000EUR

Аукціон
  • ≈ 156 447 UAH
  • ≈ 3 505 USD
Бельгія, Oostkamp
IHI Minigraver 2 cillinder motor diesel. - Міні-екскаватор: фото 1
IHI Minigraver 2 cillinder motor diesel. - Міні-екскаватор: фото 2
IHI Minigraver 2 cillinder motor diesel. - Міні-екскаватор: фото 3
IHI Minigraver 2 cillinder motor diesel. - Міні-екскаватор: фото 4
IHI Minigraver 2 cillinder motor diesel. - Міні-екскаватор: фото 5
Переглянути всі фото (17)

IHI Minigraver 2 cillinder motor diesel.

Міні-екскаватор
Власна вага: 900 кг
Нідерланди, Steenwijk

4 150EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 216 419 UAH
  • ≈ 4 848 USD
Власна вага: 900 кг
Нідерланди, Steenwijk
Форма для контакту
Запросити всі фотографії

IHI - 2019 - 55 NSL - MIDI EXCAVATOR

Екскаватор
2019
Бельгія, Oostkamp
Опубліковано: 2дн.

2 600EUR

Аукціон
  • ≈ 135 587 UAH
  • ≈ 3 037 USD
2019
Бельгія, Oostkamp
Запросити всі фотографії

2017 IHI 68NS MIDI EXCAVATOR

Екскаватор
2017
Нідерланди, Breda
Опубліковано: 3дн.

5 000EUR

Аукціон
  • ≈ 260 746 UAH
  • ≈ 5 841 USD
2017
Нідерланди, Breda
Запросити всі фотографії

2005 IHI 55N2 MIDI EXCAVATOR

Екскаватор
2005
Нідерланди, Harskamp
Опубліковано: 2дн.

3 500EUR

Аукціон
  • ≈ 182 522 UAH
  • ≈ 4 089 USD
2005
Нідерланди, Harskamp

Міні-екскаватор IHI 12JX

Переглянути схожі
Хм, здається, товар проданий
Міні-екскаватор IHI 12JX: фото 1

Знайдіть нові пропозиції в каталозі

Bідкрити каталог
zoom in
Міні-екскаватор IHI 12JX: фото 1
See what's in stock now
ПРОДАНО

The seller didn't indicate the price

Це оголошення зберігається в архіві для довідки (характеристики, типова ціна). На сайті немає застарілих оголошень — усі актуальні варіанти можна знайти нижче.

Марка

Місце знаходження

Німеччина, Germany | Dormagen

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

ПРОДАНО

The seller didn't indicate the price

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та обробку ваших персональних даних. Докладніше
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Euro Auctions GmbH