Caterpillar 140H Грейдер (постачальник: Туреччина) купити на Truck1 Україна! ID: 5049677
Знайти CATERPILLAR 140HПерейти до оголошень CATERPILLAR 140H
Оголошення в архіві

Оголошення видалене з нашої бази даних. Ви можете замовити: Caterpillar 140H

Заявка на техніку
Bідкрити каталог
Оголошення Грейдер Caterpillar 140H більше недоступне, але ми знайшли схожі пропозиції (100)
Пропозиції схожі на :
Найбільш відповідні
Схожі за ціною
Той самий рік
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 1
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 2
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 3
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 4
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (20)

Caterpillar 140H

Грейдер
2006Власна вага: 21300 кг208 к.с.
Нідерланди, Velddriel
Опубліковано: 23дн.Номер оголошення 00034018

72 500EUR

Ціна без ПДВ

  • ≈ 3 719 257 UAH
  • ≈ 82 990 USD
2006Власна вага: 21300 кг208 к.с.
Нідерланди, Velddriel
Форма для контакту
Caterpillar 140H CE - Грейдер: фото 1
Caterpillar 140H CE - Грейдер: фото 2
Caterpillar 140H CE - Грейдер: фото 3
Caterpillar 140H CE - Грейдер: фото 4
Caterpillar 140H CE - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (20)

Caterpillar 140H CE

Грейдер
200621120 гВласна вага: 21300 кг208 к.с.
Нідерланди, Velddriel

72 500EUR

Ціна без ПДВ

  • ≈ 3 719 257 UAH
  • ≈ 82 990 USD
200621120 гВласна вага: 21300 кг208 к.с.
Нідерланди, Velddriel
Форма для контакту
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 1
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 2
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 3
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 4
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (9)

Caterpillar 140H

Грейдер
199918000 гВласна вага: 14700 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Опубліковано: 2дн.Номер оголошення 5203322

69 900EUR

  • ≈ 3 585 876 UAH
  • ≈ 80 013 USD
199918000 гВласна вага: 14700 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Форма для контакту
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 1
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 2
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 3
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 4
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (20)

Caterpillar 140H

Грейдер
19981023 гВласна вага: 21500 кг208 к.с.
Нідерланди, -
Опубліковано: 15дн.Номер оголошення 00034203

67 500EUR

Ціна без ПДВ

  • ≈ 3 462 756 UAH
  • ≈ 77 266 USD
19981023 гВласна вага: 21500 кг208 к.с.
Нідерланди, -
Форма для контакту
Caterpillar 140M - Грейдер: фото 1
Caterpillar 140M - Грейдер: фото 2
Caterpillar 140M - Грейдер: фото 3
Caterpillar 140M - Грейдер: фото 4
Caterpillar 140M - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (20)

Caterpillar 140M

Грейдер
201012848 г
Нідерланди, Velddriel

75 000EUR

Ціна без ПДВ

  • ≈ 3 847 507 UAH
  • ≈ 85 851 USD
201012848 г
Нідерланди, Velddriel
Форма для контакту
Cat 140h - Грейдер: фото 1
Cat 140h - Грейдер: фото 2
Cat 140h - Грейдер: фото 3
Cat 140h - Грейдер: фото 4
Cat 140h - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (10)

cat 140h

Грейдер
20232564 г
Китай, Jin Shan Qu

70 268EUR

  • ≈ 3 604 755 UAH
  • ≈ 80 435 USD
20232564 г
Китай, Jin Shan Qu
Форма для контакту
Caterpillar 12M (12G/12H/140M) - Грейдер: фото 1
Caterpillar 12M (12G/12H/140M) - Грейдер: фото 2
Caterpillar 12M (12G/12H/140M) - Грейдер: фото 3
Caterpillar 12M (12G/12H/140M) - Грейдер: фото 4
Caterpillar 12M (12G/12H/140M) - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (20)

Caterpillar 12M (12G/12H/140M)

Грейдер
201117165 г175 к.с.
Нідерланди, -
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення 00032663

70 000EUR

Ціна без ПДВ

  • ≈ 3 591 007 UAH
  • ≈ 80 128 USD
201117165 г175 к.с.
Нідерланди, -
Форма для контакту
CATERPILLAR 14H - Грейдер: фото 1
CATERPILLAR 14H - Грейдер: фото 2
CATERPILLAR 14H - Грейдер: фото 3
CATERPILLAR 14H - Грейдер: фото 4
CATERPILLAR 14H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (11)

CATERPILLAR 14H

Грейдер
20172257 г240 к.с.
Китай, Hefei
Опубліковано: 1міс.
85 000EUR

-12,5%

74 400EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 3 816 727 UAH
  • ≈ 85 164 USD
20172257 г240 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
Cat 140h - Грейдер: фото 1
Cat 140h - Грейдер: фото 2
Cat 140h - Грейдер: фото 3
Cat 140h - Грейдер: фото 4
Cat 140h - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (10)

cat 140h

Грейдер
2021563 г
Китай, Jin Shan Qu

68 512EUR

  • ≈ 3 514 672 UAH
  • ≈ 78 425 USD
2021563 г
Китай, Jin Shan Qu
Форма для контакту
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 1
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 2
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 3
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 4
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (18)

Caterpillar 140H

Грейдер
20182246 гВласна вага: 15850 кг121 к.с.
Китай, Dianbu

63 000EUR

  • ≈ 3 231 906 UAH
  • ≈ 72 115 USD
20182246 гВласна вага: 15850 кг121 к.с.
Китай, Dianbu
Форма для контакту
Caterpillar 12H - Грейдер: фото 1
Caterpillar 12H - Грейдер: фото 2
Caterpillar 12H - Грейдер: фото 3
Caterpillar 12H - Грейдер: фото 4
Caterpillar 12H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (12)

Caterpillar 12H

Грейдер
200517651 гВласна вага: 15800 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення 1203615

75 900EUR

  • ≈ 3 893 677 UAH
  • ≈ 86 881 USD
200517651 гВласна вага: 15800 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Форма для контакту
Caterpillar 140H-ES - Грейдер: фото 1
Caterpillar 140H-ES - Грейдер: фото 2
Caterpillar 140H-ES - Грейдер: фото 3
Caterpillar 140H-ES - Грейдер: фото 4
Caterpillar 140H-ES - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (8)

Caterpillar 140H-ES

Грейдер
200112800 гВласна вага: 16500 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення 3203403

86 900EUR

  • ≈ 4 457 978 UAH
  • ≈ 99 473 USD
200112800 гВласна вага: 16500 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Форма для контакту
Caterpillar 140M Ripper + Pushblock - Грейдер: фото 1
Caterpillar 140M Ripper + Pushblock - Грейдер: фото 2
Caterpillar 140M Ripper + Pushblock - Грейдер: фото 3
Caterpillar 140M Ripper + Pushblock - Грейдер: фото 4
Caterpillar 140M Ripper + Pushblock - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (20)

Caterpillar 140M Ripper + Pushblock

Грейдер
200812472 гВласна вага: 15000 кг
Нідерланди, Velddriel
Опубліковано: 1р. Номер оголошення 00031069

79 000EUR

Ціна без ПДВ

  • ≈ 4 052 707 UAH
  • ≈ 90 430 USD
200812472 гВласна вага: 15000 кг
Нідерланди, Velddriel
Форма для контакту
CATERPILLAR 14H - Грейдер: фото 1
CATERPILLAR 14H - Грейдер: фото 2
CATERPILLAR 14H - Грейдер: фото 3
CATERPILLAR 14H - Грейдер: фото 4
CATERPILLAR 14H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (12)

CATERPILLAR 14H

Грейдер
20164800 гВласна вага: 18809 кг240 к.с.
Китай, -

66 755EUR

  • ≈ 3 424 538 UAH
  • ≈ 76 413 USD
20164800 гВласна вага: 18809 кг240 к.с.
Китай, -
Форма для контакту
CATERPILLAR 140H - Грейдер: фото 1
CATERPILLAR 140H - Грейдер: фото 2
CATERPILLAR 140H - Грейдер: фото 3
CATERPILLAR 140H - Грейдер: фото 4
CATERPILLAR 140H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (6)

CATERPILLAR 140H

Грейдер
2004164 к.с.
Китай, Song Jiang Qu
Опубліковано: 2міс. Номер оголошення S-085

57 093EUR

  • ≈ 2 928 876 UAH
  • ≈ 65 353 USD
2004164 к.с.
Китай, Song Jiang Qu
Форма для контакту
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 1
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 2
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 3
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 4
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (8)

Caterpillar 140H

Грейдер
2008Власна вага: 15000 кгВантажопідйомність: 15600 кг
Китай, Shanghai
Опубліковано: 2міс.

57 093EUR

  • ≈ 2 928 876 UAH
  • ≈ 65 353 USD
2008Власна вага: 15000 кгВантажопідйомність: 15600 кг
Китай, Shanghai
Форма для контакту
CATERPILLAR 140M - Грейдер: фото 1
CATERPILLAR 140M - Грейдер: фото 2
CATERPILLAR 140M - Грейдер: фото 3
CATERPILLAR 140M - Грейдер: фото 4
CATERPILLAR 140M - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (5)

CATERPILLAR 140M

Грейдер
Новий20153500 г
Новий
Китай, Jin Shan Qu
Опубліковано: 1дн.

86 079EUR

  • ≈ 4 415 861 UAH
  • ≈ 98 533 USD
Новий20153500 г
Новий
Китай, Jin Shan Qu
Форма для контакту
CATERPILLAR 160H - Грейдер: фото 1
CATERPILLAR 160H - Грейдер: фото 2
CATERPILLAR 160H - Грейдер: фото 3
CATERPILLAR 160H - Грейдер: фото 4
CATERPILLAR 160H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (11)

CATERPILLAR 160H

Грейдер
2000
Китай, Feidong County
Опубліковано: 2міс.

64 700EUR

  • ≈ 3 319 116 UAH
  • ≈ 74 061 USD
2000
Китай, Feidong County
Форма для контакту
CATERPILLAR 140h - Грейдер: фото 1
CATERPILLAR 140h - Грейдер: фото 2
CATERPILLAR 140h - Грейдер: фото 3
CATERPILLAR 140h - Грейдер: фото 4
CATERPILLAR 140h - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (8)

CATERPILLAR 140h

Грейдер
20201546 г225 к.с.
Китай, Jin Shan Qu
Опубліковано: 5дн.Номер оголошення judy

52 701EUR

  • ≈ 2 703 566 UAH
  • ≈ 60 326 USD
20201546 г225 к.с.
Китай, Jin Shan Qu
Форма для контакту
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 1
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 2
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 3
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 4
Caterpillar 140H - Грейдер: фото 5
Переглянути всі фото (8)

Caterpillar 140H

Грейдер
20191360 гВласна вага: 14680 кг184 к.с.
Китай, Dianbu

52 000EUR

  • ≈ 2 667 605 UAH
  • ≈ 59 523 USD
20191360 гВласна вага: 14680 кг184 к.с.
Китай, Dianbu
Форма для контакту

Грейдер Caterpillar 140H

Переглянути схожі
Хм, здається, товар проданий
Грейдер Caterpillar 140H: фото 1

Знайдіть нові пропозиції в каталозі

Bідкрити каталог
zoom in
Грейдер Caterpillar 140H: фото 1
See what's in stock now
Важка техніка CATERPILLAR
4.6
Відгуки: 2
ПРОДАНО

72 900EUR

  • ≈ 3 739 777 UAH
  • ≈ 83 447 USD

29 Березень 2021

Це оголошення зберігається в архіві для довідки (характеристики, типова ціна). На сайті немає застарілих оголошень — усі актуальні варіанти можна знайти нижче.

Марка

Модель

Номер оголошення

PANT0112201
Рік випуску

Мотогодини

21373 г
Вага

21.261 кг
Довжина

3000 мм
Місце знаходження

Туреччина, Adhan Kahveci Mah Erenler Cad. Elit Park Evleri E2 Blok K 1 D:13/4 Beylkdüzü/Istanbul, Turkey
Двигун/трансмісія
Потужність двигуна

188 к.с.
Двигун

CATERPILLARD, Aucun probléme a signalé, 3176C DITA ATAAC VHP
Шасі/підвіска
Задні колеса

75% d usure
Кабіна/салон
Пневмосидіння водія

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Важка техніка CATERPILLAR
4.6
Відгуки: 2
ПРОДАНО

72 900EUR

  • ≈ 3 739 777 UAH
  • ≈ 83 447 USD

29 Березень 2021

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та обробку ваших персональних даних. Докладніше
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Panthergroupe