CATERPILLAR D6H Бульдозер (постачальник: Китай) купити на Truck1 Україна! ID: 2919005
Знайти CATERPILLAR D6HПерейти до оголошень CATERPILLAR D6H
Оголошення в архіві

Оголошення видалене з нашої бази даних. Ви можете замовити: CATERPILLAR D6H

Заявка на техніку
Bідкрити каталог
Оголошення Бульдозер CATERPILLAR D6H більше недоступне, але ми знайшли схожі пропозиції (100)
Пропозиції схожі на :
Найбільш відповідні
Схожі за ціною
Поруч із вами
Той самий рік
Caterpillar D6M - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D6M - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D6M - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D6M - Бульдозер: фото 4
Caterpillar D6M - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (16)

Caterpillar D6M

Бульдозер
199925867 гВласна вага: 19800 кг141 к.с.
Литва, Dievogala
Опубліковано: 1міс. Номер оголошення M625-0405

29 500EUR

Ціна без ПДВ

  • ≈ 1 507 261 UAH
  • ≈ 33 585 USD
199925867 гВласна вага: 19800 кг141 к.с.
Литва, Dievogala
Форма для контакту
Caterpillar D5H LGP Raupe - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D5H LGP Raupe - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D5H LGP Raupe - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D5H LGP Raupe - Бульдозер: фото 4
Caterpillar D5H LGP Raupe - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (10)

Caterpillar D5H LGP Raupe

Бульдозер
19979989 г
Німеччина, Lübbecke
Опубліковано: 1р.

26 600EUR

  • ≈ 1 359 089 UAH
  • ≈ 30 283 USD
19979989 г
Німеччина, Lübbecke
Форма для контакту
Caterpillar D6G - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D6G - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D6G - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D6G - Бульдозер: фото 4
Caterpillar D6G - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (6)

Caterpillar D6G

Бульдозер
20182600 гВласна вага: 13740 кг180 к.с.
Китай, Shanghai
Опубліковано: 2міс.

26 350EUR

  • ≈ 1 346 316 UAH
  • ≈ 29 999 USD
20182600 гВласна вага: 13740 кг180 к.с.
Китай, Shanghai
Форма для контакту
CATERPILLAR d5k - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR d5k - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR d5k - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR d5k - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR d5k - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (8)

CATERPILLAR d5k

Бульдозер
20201955 гВласна вага: 15000 кг225 к.с.
Китай, Jin Shan Qu
Опубліковано: 6дн.Номер оголошення judy8

28 986EUR

  • ≈ 1 480 999 UAH
  • ≈ 33 000 USD
20201955 гВласна вага: 15000 кг225 к.с.
Китай, Jin Shan Qu
Форма для контакту
CAT D4H LGP USA MADE - Бульдозер: фото 1
CAT D4H LGP USA MADE - Бульдозер: фото 2
CAT D4H LGP USA MADE - Бульдозер: фото 3
CAT D4H LGP USA MADE - Бульдозер: фото 4
CAT D4H LGP USA MADE - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (20)

CAT D4H LGP USA MADE

Бульдозер
20005495 г101 к.с.
Литва, Šniūraičiai

28 500EUR

  • ≈ 1 456 167 UAH
  • ≈ 32 446 USD
20005495 г101 к.с.
Литва, Šniūraičiai
Форма для контакту
CATERPILLAR D6H - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6H - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6H - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6H - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6H - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (5)

CATERPILLAR D6H

Бульдозер
20211255 г182 к.с.
Китай, Hefei
Опубліковано: 17ч.
51 000EUR

-32,2%

34 600EUR

  • ≈ 1 767 838 UAH
  • ≈ 39 391 USD
20211255 г182 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
Caterpillar D8N - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D8N - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D8N - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D8N - Бульдозер: фото 4
Caterpillar D8N - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (6)

Caterpillar D8N

Бульдозер
20183000 гВласна вага: 37560 кг160 к.с.
Китай, Shanghai
Опубліковано: 2міс.

26 350EUR

  • ≈ 1 346 316 UAH
  • ≈ 29 999 USD
20183000 гВласна вага: 37560 кг160 к.с.
Китай, Shanghai
Форма для контакту
CATERPILLAR D6N - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6N - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6N - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6N - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6N - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (13)

CATERPILLAR D6N

Бульдозер
20162700 гВантажопідйомність: 17000 кг112 к.с.
Китай, Hefei

32 000EUR

  • ≈ 1 634 995 UAH
  • ≈ 36 431 USD
20162700 гВантажопідйомність: 17000 кг112 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
Caterpillar D6G - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D6G - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D6G - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D6G - Бульдозер: фото 4
Caterpillar D6G - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (6)

Caterpillar D6G

Бульдозер
2016Власна вага: 19665 кг167 к.с.
Китай, Nanjing

32 060EUR

  • ≈ 1 638 060 UAH
  • ≈ 36 499 USD
2016Власна вага: 19665 кг167 к.с.
Китай, Nanjing
Форма для контакту
CAT D4H LGP - Бульдозер: фото 1
CAT D4H LGP - Бульдозер: фото 2
CAT D4H LGP - Бульдозер: фото 3
CAT D4H LGP - Бульдозер: фото 4
CAT D4H LGP - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (19)

CAT D4H LGP

Бульдозер
20008220 г101 к.с.
Литва, Šniūraičiai

26 500EUR

  • ≈ 1 353 980 UAH
  • ≈ 30 169 USD
20008220 г101 к.с.
Литва, Šniūraičiai
Форма для контакту
CATERPILLAR D6G-2 - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6G-2 - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6G-2 - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6G-2 - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6G-2 - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (11)

CATERPILLAR D6G-2

Бульдозер
20182450 гВласна вага: 17373 кг140 к.с.
Китай, -

31 621EUR

  • ≈ 1 615 630 UAH
  • ≈ 36 000 USD
20182450 гВласна вага: 17373 кг140 к.с.
Китай, -
Форма для контакту
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (10)

CATERPILLAR D6R

Бульдозер
2014174 к.с.
Китай, Song Jiang Qu
Опубліковано: 2міс. Номер оголошення S-125

32 519EUR

  • ≈ 1 661 512 UAH
  • ≈ 37 022 USD
2014174 к.с.
Китай, Song Jiang Qu
Форма для контакту
Caterpillar D6D - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D6D - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D6D - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D6D - Бульдозер: фото 4
Caterpillar D6D - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (7)

caterpillar D6D

Бульдозер
20024655 г
Китай, Jin Shan Qu

20 202EUR

Ціна з ПДВ

  • ≈ 1 032 192 UAH
  • ≈ 22 999 USD
20024655 г
Китай, Jin Shan Qu
Форма для контакту
CAT D 4 H LGP II CAT D 4 H LGP II - Бульдозер: фото 1
CAT D 4 H LGP II CAT D 4 H LGP II - Бульдозер: фото 2
CAT D 4 H LGP II CAT D 4 H LGP II - Бульдозер: фото 3
CAT D 4 H LGP II CAT D 4 H LGP II - Бульдозер: фото 4
CAT D 4 H LGP II CAT D 4 H LGP II - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (13)

CAT D 4 H LGP II CAT D 4 H LGP II

Бульдозер
199712000 г92 к.с.
Румунія, Borș

26 000EUR

  • ≈ 1 328 433 UAH
  • ≈ 29 600 USD
199712000 г92 к.с.
Румунія, Borș
Форма для контакту
CATERPILLAR CATD7R Used C at D6 Dozer D6d D6g D6h Bulldozer D6m Cheap Price Original Cater Pillar D7r D7g D7h Crawler Bulldozer,U blade + ripper available,For Africa & Middle East - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR CATD7R Used C at D6 Dozer D6d D6g D6h Bulldozer D6m Cheap Price Original Cater Pillar D7r D7g D7h Crawler Bulldozer,U blade + ripper available,For Africa & Middle East - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR CATD7R Used C at D6 Dozer D6d D6g D6h Bulldozer D6m Cheap Price Original Cater Pillar D7r D7g D7h Crawler Bulldozer,U blade + ripper available,For Africa & Middle East - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR CATD7R Used C at D6 Dozer D6d D6g D6h Bulldozer D6m Cheap Price Original Cater Pillar D7r D7g D7h Crawler Bulldozer,U blade + ripper available,For Africa & Middle East - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR CATD7R Used C at D6 Dozer D6d D6g D6h Bulldozer D6m Cheap Price Original Cater Pillar D7r D7g D7h Crawler Bulldozer,U blade + ripper available,For Africa & Middle East - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (12)

24 594EUR

  • ≈ 1 256 595 UAH
  • ≈ 28 000 USD
2022500 г260 к.с.
Китай, Shu Shan Qu
Форма для контакту
CATERPILLAR D5G - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D5G - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D5G - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D5G - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D5G - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (16)

CATERPILLAR D5G

Бульдозер
20181350 гВантажопідйомність: 9000 кг67 к.с.
Китай, Hefei

30 500EUR

  • ≈ 1 558 354 UAH
  • ≈ 34 723 USD
20181350 гВантажопідйомність: 9000 кг67 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
Caterpillar D8K + Porte Engins - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D8K + Porte Engins - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D8K + Porte Engins - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D8K + Porte Engins - Бульдозер: фото 4
Caterpillar D8K + Porte Engins - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (39)

Caterpillar D8K + Porte Engins

Бульдозер
1975Власна вага: 35000 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Опубліковано: 24дн.Номер оголошення 9053567

29 900EUR

  • ≈ 1 527 698 UAH
  • ≈ 34 040 USD
1975Власна вага: 35000 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Форма для контакту
CAT D 6 M LGP - Бульдозер: фото 1
CAT D 6 M LGP - Бульдозер: фото 2
CAT D 6 M LGP - Бульдозер: фото 3
CAT D 6 M LGP - Бульдозер: фото 4
CAT D 6 M LGP - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (16)

CAT D 6 M LGP

Бульдозер
200017000 г
Румунія, Tarcea

26 500EUR

  • ≈ 1 353 980 UAH
  • ≈ 30 169 USD
200017000 г
Румунія, Tarcea
LORGER на Truck1
Форма для контакту
CATERPILLAR D5M - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D5M - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D5M - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D5M - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D5M - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (7)

CATERPILLAR D5M

Бульдозер
2020
Китай, Jin Shan Qu

30 742EUR

  • ≈ 1 570 719 UAH
  • ≈ 34 999 USD
2020
Китай, Jin Shan Qu
Форма для контакту
Caterpillar D6M LGP - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D6M LGP - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D6M LGP - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D6M LGP - Бульдозер: фото 4
Caterpillar D6M LGP - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (50)

Caterpillar D6M LGP

Бульдозер
199810782 гВласна вага: 19800 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Опубліковано: 2ч. Номер оголошення 1059046

32 900EUR

  • ≈ 1 680 979 UAH
  • ≈ 37 456 USD
199810782 гВласна вага: 19800 кг
Франція, Neuville-Saint-Amand
Форма для контакту
CATERPILLAR D6N - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6N - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6N - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6N - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6N - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (7)

CATERPILLAR D6N

Бульдозер
20191420 г138 к.с.
Китай, Hefei
45 000EUR

-25,6%

33 500EUR

  • ≈ 1 711 635 UAH
  • ≈ 38 139 USD
20191420 г138 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
CATERPILLAR D9H - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D9H - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D9H - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D9H - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D9H - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (29)

CATERPILLAR D9H

Бульдозер
20066500 г410 к.с.
Китай, -

35 134EUR

  • ≈ 1 795 122 UAH
  • ≈ 39 999 USD
20066500 г410 к.с.
Китай, -
Форма для контакту
Caterpillar D6D - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D6D - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D6D - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D6D - Бульдозер: фото 4

Caterpillar D6D

Бульдозер
2015300 г
Китай, Shanghai
Опубліковано: 2міс.

21 958EUR

ПДВ 17%

  • ≈ 1 121 913 UAH
  • ≈ 24 998 USD
2015300 г
Китай, Shanghai
Форма для контакту
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (12)

CATERPILLAR D6G

Бульдозер
2023706 г160 к.с.
Китай, Hefei
28 500EUR

-21,4%

22 400EUR

  • ≈ 1 144 496 UAH
  • ≈ 25 502 USD
2023706 г160 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (12)

CATERPILLAR D6G

Бульдозер
2024535 г201 к.с.
Китай, Hefei
34 000EUR

-34,7%

22 200EUR

  • ≈ 1 134 277 UAH
  • ≈ 25 274 USD
2024535 г201 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (10)

CATERPILLAR D6R

Бульдозер
20182100 гВантажопідйомність: 21000 кг138 к.с.
Китай, Hefei
55 000EUR

-34,9%

35 800EUR

  • ≈ 1 829 150 UAH
  • ≈ 40 757 USD
20182100 гВантажопідйомність: 21000 кг138 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (5)

CATERPILLAR D6D

Бульдозер
20192436 г150 к.с.
Китай, Min Hang Qu
Опубліковано: 16дн.

20 556EUR

  • ≈ 1 050 280 UAH
  • ≈ 23 402 USD
20192436 г150 к.с.
Китай, Min Hang Qu
Форма для контакту
CATERPILLAR D6R LGP - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6R LGP - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6R LGP - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6R LGP - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6R LGP - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (7)

CATERPILLAR D6R LGP

Бульдозер
20182440 г185 к.с.
Китай, Hefei
55 000EUR

-34,4%

36 100EUR

  • ≈ 1 844 478 UAH
  • ≈ 41 099 USD
20182440 г185 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
CATERPILLAR D6G Bulldozer Original Click for DIscount - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6G Bulldozer Original Click for DIscount - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6G Bulldozer Original Click for DIscount - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6G Bulldozer Original Click for DIscount - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6G Bulldozer Original Click for DIscount - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (10)

CATERPILLAR D6G Bulldozer Original Click for DIscount

Бульдозер
2015
Китай, Hefei
Опубліковано: 14дн.

33 817EUR

  • ≈ 1 727 832 UAH
  • ≈ 38 500 USD
2015
Китай, Hefei
Форма для контакту
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6G - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (6)

CATERPILLAR D6G

Бульдозер
20221120 г200 к.с.
Китай, Min Hang Qu
Опубліковано: 1міс.

21 097EUR

  • ≈ 1 077 921 UAH
  • ≈ 24 018 USD
20221120 г200 к.с.
Китай, Min Hang Qu
Форма для контакту
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (9)

CATERPILLAR D6D

Бульдозер
19908990 г139 к.с.
Китай, Song Jiang Qu
Опубліковано: 2міс. Номер оголошення A-018

20 214EUR

  • ≈ 1 032 806 UAH
  • ≈ 23 013 USD
19908990 г139 к.с.
Китай, Song Jiang Qu
Форма для контакту
CATERPILLAR D6H - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6H - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6H - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6H - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6H - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (9)

CATERPILLAR D6H

Бульдозер
2020182 к.с.
Китай, Hefei
60 000EUR

-26,3%

44 200EUR

  • ≈ 2 258 337 UAH
  • ≈ 50 321 USD
2020182 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
CATERPILLAR d6r - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR d6r - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR d6r - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR d6r - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR d6r - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (9)

CATERPILLAR d6r

Бульдозер
20181254 г
Китай, Jin Shan Qu

37 769EUR

  • ≈ 1 929 754 UAH
  • ≈ 42 999 USD
20181254 г
Китай, Jin Shan Qu
Форма для контакту
Caterpillar D5K - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D5K - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D5K - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D5K - Бульдозер: фото 4
Caterpillar D5K - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (7)

Caterpillar D5K

Бульдозер
20191607 гВласна вага: 9408 кг95 к.с.
Китай, Dianbu

33 600EUR

  • ≈ 1 716 744 UAH
  • ≈ 38 253 USD
20191607 гВласна вага: 9408 кг95 к.с.
Китай, Dianbu
Форма для контакту
CATERPILLAR D7G New Arrival Top selling Used Cater Pillar D7g Tracked Crawler Bulldozer D6r D8r D11n D10n D8K D7r D7h D7g2 Secondhand hydraulic Dozer - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D7G New Arrival Top selling Used Cater Pillar D7g Tracked Crawler Bulldozer D6r D8r D11n D10n D8K D7r D7h D7g2 Secondhand hydraulic Dozer - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D7G New Arrival Top selling Used Cater Pillar D7g Tracked Crawler Bulldozer D6r D8r D11n D10n D8K D7r D7h D7g2 Secondhand hydraulic Dozer - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D7G New Arrival Top selling Used Cater Pillar D7g Tracked Crawler Bulldozer D6r D8r D11n D10n D8K D7r D7h D7g2 Secondhand hydraulic Dozer - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D7G New Arrival Top selling Used Cater Pillar D7g Tracked Crawler Bulldozer D6r D8r D11n D10n D8K D7r D7h D7g2 Secondhand hydraulic Dozer - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (12)

33 694EUR

  • ≈ 1 721 547 UAH
  • ≈ 38 360 USD
201 к.с.
Китай, Shu Shan Qu
Форма для контакту
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6D - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (5)

CATERPILLAR D6D

Бульдозер
20193210 г150 к.с.
Китай, Min Hang Qu
Опубліковано: 1міс.

19 707EUR

  • ≈ 1 006 901 UAH
  • ≈ 22 436 USD
20193210 г150 к.с.
Китай, Min Hang Qu
Форма для контакту
Caterpillar D6H - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D6H - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D6H - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D6H - Бульдозер: фото 4

Caterpillar D6H

Бульдозер
20192206 гВласна вага: 250200 кг267 к.с.
Китай, Dianbu

44 896EUR

  • ≈ 2 293 898 UAH
  • ≈ 51 113 USD
20192206 гВласна вага: 250200 кг267 к.с.
Китай, Dianbu
Форма для контакту
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D6R - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (5)

CATERPILLAR D6R

Бульдозер
20201200 г
Китай, Dianbu

38 900EUR

  • ≈ 1 987 541 UAH
  • ≈ 44 287 USD
20201200 г
Китай, Dianbu
Форма для контакту
CATERPILLAR D5K - Бульдозер: фото 1
CATERPILLAR D5K - Бульдозер: фото 2
CATERPILLAR D5K - Бульдозер: фото 3
CATERPILLAR D5K - Бульдозер: фото 4
CATERPILLAR D5K - Бульдозер: фото 5
Переглянути всі фото (12)

CATERPILLAR D5K

Бульдозер
2021975 гВантажопідйомність: 9500 кг103 к.с.
Китай, Hefei
42 000EUR

-17,9%

34 500EUR

  • ≈ 1 762 729 UAH
  • ≈ 39 277 USD
2021975 гВантажопідйомність: 9500 кг103 к.с.
Китай, Hefei
Форма для контакту
Caterpillar D6H - Бульдозер: фото 1
Caterpillar D6H - Бульдозер: фото 2
Caterpillar D6H - Бульдозер: фото 3
Caterpillar D6H - Бульдозер: фото 4

Caterpillar D6H

Бульдозер
20193436 г200 к.с.
Китай, Min Hang Qu
Опубліковано: 1міс.

46 695EUR

  • ≈ 2 385 815 UAH
  • ≈ 53 161 USD
20193436 г200 к.с.
Китай, Min Hang Qu
Форма для контакту

Бульдозер CATERPILLAR D6H

Переглянути схожі
Хм, здається, товар проданий
Бульдозер CATERPILLAR D6H: фото 1

Знайдіть нові пропозиції в каталозі

Bідкрити каталог
zoom in
Бульдозер CATERPILLAR D6H: фото 1
See what's in stock now
Важка техніка CATERPILLAR
4.6
Відгуки: 2
ПРОДАНО

28 000EUR

  • ≈ 1 430 620 UAH
  • ≈ 31 877 USD

12 Січень 2018

Це оголошення зберігається в архіві для довідки (характеристики, типова ціна). На сайті немає застарілих оголошень — усі актуальні варіанти можна знайти нижче.

Марка

Модель

Рік випуску

Колір

жовтий
Місце знаходження

Китай, shanghai
Двигун/трансмісія
Тип палива

дизель
Двигун

Caterpillar, in-line
Шасі/підвіска
Центральна змазка

Кузов
Ящик для інструментів

Додатково
Одиниць в наявності

1
Обладнання
Навісні обладнання

Snow/ice, Mouldboard, Rotating
Обладнання

розпушувач, відвал

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Важка техніка CATERPILLAR
4.6
Відгуки: 2
ПРОДАНО

28 000EUR

  • ≈ 1 430 620 UAH
  • ≈ 31 877 USD

12 Січень 2018

Ця пропозиція має виключно інформаційний характер. Будь ласка, підтвердіть деталі безпосередньо у продавця.

Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та обробку ваших персональних даних. Докладніше
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Shanghai Shiyi Machinery Ltd