Будівельна техніка


Вид

Будівельна техніка - це важка вантажна техніка, розроблена для потреб і з урахуванням навантажень будівництва. Умовно її можна розділити на пересувну і стаціонарну. До першої групи можуть відноситись навантажувачі, екскаватори, спеціальні машини на базі серійних вантажівок (землерийні машини, трубоукладач, бетонозмішувачі, асфальтозмішувачі). Значна частина будівельної техніки належить до стаціонарних машин: бурові установки, компресори та інші допоміжні машини. Будівельна техніка та машини піддаються досить агресивному впливу навколишнього середовища.

Машини застосовуються на всіх стадіях будівництва. Наприклад, машини для земляних робіт (екскаватори, навантажувачі, грейдери, бульдозери тощо) застосовуються при підготовці фундаменту, переміщенні ґрунту, будівельних матеріалів чи обладнання. Такі машини мають, як правило, потужні мотори, широку і стійку платформу, спеціальні відвали для розкопок і робіт з ґрунтом і твердими породами.

Вантажівки, що використовуються у будівельних роботах, оснащені спеціальними глибоко профільними шинами і укріпленої підвіскою, а також укріпленими шасі і редукторами, що дозволяють посилювати навантаження навісь. Екскаватори та навантажувачі можуть мати як колісну, такі гусеничну платформу. Робочі елементи зроблені з високоміцних металів (сталі) для забезпечення безперервної роботи та мінімізації витратна техобслуговування і ремонт. Бурильна техніка може бути як стаціонарною,такі на рухомій платформі.

Машини для транспортування і підготовки бетону (бетонозмішувачі, бетононасоси) являють собою, як правило, агрегати на базі середньотонажних вантажівок з колісною формулою 6х4 або 8х4.

Будівельні автомашини (кар'єрні самоскиди, шарнірні самоскиди), підйомна техніка (автокрани, робочі платформи) можуть бути зроблені на базі серійних вантажівок, хоча в більшості випадків розробляються набагато потужніші бази.

Дорожня техніка (грейдери, катки, асфальтоукладачі) має силовий агрегат, міцний металевий корпус із закритою або відкритою кабіною і спеціальне оснащення: валець, відвал. Лідируючі позиції на ринку займають такі марки, як AMMANN, BOBCAT, HYUNDAI, CASE, HITACHI, KOMATSU.

Реклама

Asphalt Pavers

Compactors

Excavators

Graders

Wheel loaders

By clicking any link or object on this website, you unconditionally agree and authorize us to process your personal data, including the use of cookies and other tracking technologies. It is implemented to enhance and personalize your experience on this website, other our websites and websites of third-party advertisers cooperating with us. Our partnering companies may also store cookies on your device or use similar technologies to collect and process the personal information. Learn more about how we treat your private information.